Petrol
113.48
-0.28%
Euro
17.504
-0.28%
Dolar
16.6726
-0.06%
Altın
975.97
-0.01%
Borsa
249
0.00%
Bitcoin
339.665
-2.70%
21ºC
İstanbul
Bulutlu 21 C
  Ömer Tuğrul İnançer'den tartışılacak hamile çıkışı

  Ömer Tuğrul İnançer'den tartışılacak hamile çıkışı

  Hamile kadınlarla ilgili yaptığı açıklamalarıyla gündeme gelen Ömer Tuğrul İnançer, yine çok tartışılacak sözlere imza attı.
  • 14.12.2014 - 08:30

  Ömer Tuğrul İnançer den tartışılacak hamile çıkışı #1

  "Hamile kadınların sokakta gezmesi doğru değil", "Çalışan kadın yuvasını dağıtıyor" gibi sözleriyle büyük tartışma yaratan Ömer Tuğrul İnançer, Habertürk gazetesinden Kübra Par'a konuştu.

  Konuşmasında yine hamile kadınlara değinen İnançer, evlenmeden hamile kalmanın Hürriyet değil o....luk olduğunu söyledi.

  "EVLİLİK DIŞI HAMİLE KALMAK O....LUKTUR"

  -Ramazan programında hamile kadınlarla ilgili sözleriniz çok tepki çekti. Hamilelerin gözükmesinde sakınca mı var?

  "Ben o programda edepsizliğin ayyuka çıktığını, hanımların belli zamanlarda kullandıkları bazı gereçlerin, kanatlısının kanatsızının reklamının yapıldığını söylediğimde o şirketin reklam müdürü olan zat aleyhimde kampanya başlattı. Ben hâlâ bunun edepsizlik olduğunu söylüyorum. Ayıptır, gösterilmez. Hamilelik mahrem bir şeydir. Özeldir. Ayrıca nazar değer. "Erkekler arabasıyla alsın, akşamüstü dolaştırsın. O kızcağız sokağa çıkmasın, nazara gelmesin" dedim. "Hamileler sokağa çıkmasın" demedim. "Reklam etmesinler, kapalı giyinsinler" dedim. "Hem evlenmem hem hamile kalırım" diyenler var. Hürriyetmiş! Or...luğun adının hürriyet olduğu dünyaya tükürürüm. Bunun adı or....luktur. Amerika'da eşcinsellerin evlenmesi de serbest. İçine tüküreyim öyle ileriliğin ben! Bu ilerilikse ben gericiyim. Aileye saygı yok, mahremiyete saygı yok. Bunun adı da hürriyet, öyle mi? Hadi ya?"

  RÖPORTAJIN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

  Hamileler sokağa çıkmasın tartışması büyüdü haberi

  Ömer Tuğrul İnançer den tartışılacak hamile çıkışı #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir