Euro
15.3379
0.02%
Dolar
13.4494
0.09%
Altın
785.9480
-0.02%
Borsa
2,085.76
0.62%
Bitcoin
573.369
-1.50%
5ºC
İstanbul
Hafif yağmur 5 C

  Türkiye'nin konuştuğu kadın intihara teşebbüs etti

  Cani yenge cezaevinde kendisini asmak istedi.
  • 18.10.2012 - 16:29
  Türkiye'nin konuştuğu kadın intihara teşebbüs etti

  Türkiye nin konuştuğu kadın intihara teşebbüs etti #1

  Ağrı'ın Eleşkirt İlçesi'nde iki amca oğlunu öldürdüğü iddiası ile tutuklanan 32 yaşındaki H.Y., kaldığı cezaevinde kendisini iple tavana asarak intihar girişiminde bulundu.

  Eleşkirt ilçesine bağlı Alagün köyünde oturan 9 yaşındaki Gökhan Bayram ile amcasının oğlu 7 yaşındaki Azat Bayram, 8 Ekim günü ortadan kaybolmuş, ailelerinin tüm aramalarına rağmen bulunamayan çocukların, köyde yaşayan ve psikolojik tedavi gören H.Y. tarafından öldürüldüğü ortaya çıkmıştı. 

  ÇOCUKLARI CANİCE ÖLDÜRMÜŞTÜ

  Öldürülen çocuklardan Gökhan Bayram'ın dayısı Mirza Yami'nin eşi olan 3 çocuk annesi H.Y.'nin eve çağırdığı çocukları ellerini ve ayaklarını naylon iple bağlayıp boğduktan sonra foseptik çukuruna attığı ortaya çıkmıştı. Yaklaşık 10 yıldır psikolojik tedavi gördüğü ve ağır depresyon ilaçları kullandığı belirlenen katil zanlısı kadın, kaldığı koğuşta kendini asarak ölmek istedi.

  KALBİ DURDU

  H.Y., bugün sabah saatlerinde kaldığı koğuşta herkesin uyuduğu bir sırada kendini tavana astı. Görevlilerin durumu fark etmesi üzerine Ağrı Devlet Hastanesi'ne kaldırılan H.Y.'nin kalbinin bir kez durduğu, ancak tekrar çalıştırıldığı bildirildi. Erzurum'a sevk edilen H.Y.'nin hayati tehlikesinin devam ettiği bildirildi. Cezaevindeki olayla ilgili, Ağrı Cumhuriyet Savcılığı tarafından geniş çaplı soruşturma başlatıldı. Savcılık, H.Y.'nin cezaevinde kalan diğer mahkumlar tarafından tavana asılarak öldürülmek istendiği iddialarını da araştırıyor. Olayla ilgili çok yönlü soruşturma sürüyor.


  Görüş Bildir