Euro
10.0268
0.22%
Dolar
8.234
-0.43%
Altın
484.93
0.49%
Borsa
1.441
0.95%
Bitcoin
474.990
1.63%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 17 C

  Uludağ'da bir kişi buzda kayan otomobilin altında kaldı

  Uludağ'da, oteller bölgesinde buzda kayan otomobilin altında kalıp sürüklenen akraba iki kadından 47 yaşındaki Necla Aladağ öldü, 44 yaşındaki Saniye Yaman yaralandı.
  • 27.01.2015 - 20:48
  Uludağ'da bir kişi buzda kayan otomobilin altında kaldı

  Uludağ da bir kişi buzda kayan otomobilin altında kaldı #1

  Sömestre tatilinin başlamasıyla hareketli günler geçiren Uludağ’da, geçen pazar günü annesi Ceyda Uymuşlar ile bindiği kızağın devrilmesi sonucu yaşamını yitiren 7 yaşındaki Elif Uymuşlar’ın ölümünden sorna, bugün yine ölümlü kaza meydana geldi.

  OTOMOBİL BUZDA KAYDI

  Saat 16.00 sıralarında, Siirt Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis amiri Bedri Yaman’ın eşi Saniye Yaman, Manisa’dan yaşayan yakını Necla Aladağ ve oğlu Dorukan Aladağ ile birlikte kaldıkları Uludağ’daki Polisevi’nden yürüyüş yapmak için dışarı çıktı. Birinci Oteller Bölgesi’nden İkinci Bölge’ye doğru yürüyen üç kişiden Saniye Yaman ve Necla Aladağ’a, sürücüsünün kimliği öğrenilemeyen rampa aşağı gelen 34 DT 6156 plakalı otomobil buzda kayarak çarptı.

  OTOMOBİLİN ALTINDA SÜRÜKLENDİ

  Saniye Yaman’ın bacağının üzerinden geçen otomobil, Necla Aladağ’ı altına alarak sürükleyip, yol kenarındaki kar yığına çarparak durabildi. Kazada ağır yaralanan Necla Aladağ ile Saniye Yaman, ambulans ile Çekirge Devlet Hastanesi’ne götürülmek istendi.Uludağ da bir kişi buzda kayan otomobilin altında kaldı #2

  KALBİ DURDU

  Bu sırada kalbi duran ve masaj yapılarak kurtarılmaya çalışılan Necla Aladağ, tüm çabalara rağmen hastaneye ulaştırılamadan yaşamını yitirdi. Saniye Yaman hastanede tedavi altına alınırken, annesinin ölümüne tanık olan Dorukan Aladağ ise gözyaşına boğuldu. Dorukan’ı yakınları sakinleştirmeye çalıştı.

  Uludağ da bir kişi buzda kayan otomobilin altında kaldı #3

  ÇOCUKLARIYLA TATİL YAPMAYA GELMİŞTİ

  Yaşamını yitiren Necla Aladağ’ın, Manisa’da görev yapan bir polisin eşi olduğu, yakını olan Saniye Yaman ile birlikte çocuklarıyla tatil yapmak için Uludağ’a geldiği iddia edildi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir