Petrol
96.25
1.40%
Euro
18.3177
0.42%
Dolar
17.9483
0.20%
Altın
1.032
0.89%
Borsa
2795
0.00%
Bitcoin
430.873
3.84%
30ºC
İstanbul
Güneşli 30 C

  Üsküdar'da baba ve oğlun garip kavgası

  Üsküdar'da baba ile oğlu arasında yaşanan bıçaklı ve tornavidalı kavgaya polis müdahale etti.
  • Ajanslar
  • 07.02.2015 - 11:44
  Üsküdar'da baba ve oğlun garip kavgası

  Üsküdar da baba ve oğlun garip kavgası #1

  Acıbadem’de otomobilin çalındığı ihbarını alan polis, araştırma yapmaya başladı. Otomobilin en son Ünalan Mahallesi’ne girdiği ihbarını alan polis, mahalleyi didik didik aradı.

  KENDİNİ TORNAVİDALADI

  Aracı Görgülü Sokak’ta terk edilmiş olarak bulan polis ekipleri, sokakta baba ile oğul arasında yaşanan kavga ile karşılaştı. Elinde tornavida olan Emre P., apartmanın balkonunda babası ile kavga etmeye başladı. Baba balkonda ne bulduysa aşağı fırlatırken, Emre P. bu sırada elindeki tornavidayı kendine saplamaya çalıştı.

  Baba ve oğlunun garip kavgası

  BABA BIÇAKLA ÜSTÜNÜ YIRTTI

  Olay yerinde bulunan çok sayıda polis, gence engel olmaya çalıştı. Genç polisler tarafından yere yatırılarak etkisiz hale getirilirken, baba elinde bıçakla aşağı indi. Bıçakla gömleğini yırtan babayı gören polisler ise silahına davrandı. Baba, "Ben emekli biriyim. Bana silah çekemezsin" diyerek tepki gösterdi.

  BABA OĞUL EMNİYETE GÖTÜRÜLDÜ

  Sivil polislerin konuşarak ikna etmeyi başardığı baba, ekip otosuna doğru yöneldi. Kafasını otomobile vuran şahıs ekip otosuna bindirilirken polise zor anlar yaşattı. Baba kolları arkadan kelepçelenerek ekip otosuna bindirilirken, oğlu da polis otosuna güçlükle bindirildi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir