Euro
9.9234
-1.13%
Dolar
8.3519
-1.02%
Altın
486.8
-1.1%
Borsa
1.4
0.48%
Bitcoin
333.147
-3.58%
33ºC
İstanbul
Güneşli 33 C

  Vali Mutlu: Twitter kapandı Facebook'la devam

  Twitter fenomenlerinden İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Twitter'a gelen yasakla ilgili değerlendirmelerde bulundu.
  • 21.03.2014 - 13:01
  Vali Mutlu: Twitter kapandı Facebook'la devam

  Vali Mutlu: Twitter kapandı Facebook la devam #1

  Sonra Oku İstanbul Topkapı Kültür ve Şehir Parkı'nda düzenlenen Nevruz kutlamalarına katılan İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu gazetecilerin sorularını yanıtladı.

  Vali Mutlu: Twitter kapandı Facebook la devam #2

  "TWITTER KAPANDI, FACEBOOK'LA DEVAM"

  Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullandığı hatırlatılan Vali Mutlu, Twitter yasağıyla ilgili soruya, "Alınan tedbirler mahkeme kararıyla olduğu için benim bu konuda değerlendirme yapmam doğru değil. Gerekçelerde orada ifade edildiği için o gerekçeler doğrultusunda fazla bir şey söylemek gerekmez diye düşünüyorum. Evet Twitter'ı bende kullanıyorum, herkes kullanıyor. Galiba Twitter kullanıcıları bu konuyla ilgili Twitter'ın da konuyla ilgili alacağı tedbirler çevçevesinde tekrar sosyal medyanın açılacağı noktasında herkesin bir beklentisi olacaktır. Ancak Twitter'ın da bu konuyla ilgili alması gereken birtakım tedbirler olduğu da net gözüküyor. Facebook'u kullanmaya devam ediyoruz" şeklinde yanıt verdi.

  "FACEBOOK'TAN MESAJLARIMI PAYLAŞABİLİYORUM"

  Bir gazetecinin,"Twitter'a farklı şekillerde girebiliyor" şeklindeki açıklamasına ise Vali Mutlu, "Onu bilemiyorum. Ancak Facebook'tan mesajlarımı paylaşabiliyorum" diye karşılık verdi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir