Petrol
99.19
-0.41%
Euro
18.5302
-0.01%
Dolar
17.9526
0.08%
Altın
1.031
-0.12%
Borsa
2868
0.00%
Bitcoin
431.768
-1.80%
20ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 20 C

  Van milletvekillerinden Gökçek'e teşekkür

  Van milletvekilleri, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı deprem yardımı nedeniyle, Gökçek'e teşekkür etti.
  • 01.12.2011 - 18:38
  Van milletvekillerinden Gökçek'e teşekkür

  Van milletvekillerinden Gökçek e teşekkür #1

  Van milletvekilleri Mustafa Bilici ve Fatih Çiftçi, Melih Gökçek'i makamında ziyaret ederek, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Van ve Erciş'te çalışmalar yürüten Arama Kurtarma ekipleri ile depremzedelere yaptığı en büyük yardım nedeniyle teşekkürlerini iletti.

  GÖKÇEK'E TEŞEKKÜR

  Eski Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç'un da aralarında bulunduğu milletvekillerini "Geçmiş olsun. Allah bir daha böyle bir acı göstermesin" sözleriyle karşılayan Başkan Gökçek, "Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Van'a yaptığı yardım, Ankaralılar'ın yardımı. Biz sadece aracıyız. Van ayağa kalkana kadar Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak yardımlarımız Ankaralılar adına devam edecek. Kimse bundan şüphe duymasın." dedi.

  23 Ekim ve 9 Kasım'da Van ve Erciş'de yaşanan depremlerde 644 kişinin hayatını kaybettiğini belirten ve bunun üzüntüsü içerisinde olduklarını anlatan Milletvekili Mustafa Bilici, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin depremin hemen ardından gönderdiği kurtarma ekiplerinin çalışmalarıyla birçok kişinin enkaz altından canlı olarak kurtarıldığını ve talep ettikleri yardımdan çok daha fazlasını Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden aldıklarını belirterek, Başkan Gökçek'e teşekkürlerini sundu.

  Başkan Gökçek'e Van ve ilçesi Ercişliler adına teşekkürlerini sunan Milletvekili Fatih Çiftçi de bu büyük acıyı yaşarken gösterilen yardım ve dayanışmanın, milletin kaynaşmasını sağladığını ifade etti.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir