Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
0
0.00%
-1ºC
İstanbul
Çok bulutlu -1 C
  Van'da kaybolan Nehir'i arama çalışmaları sürüyor

  Van'da kaybolan Nehir'i arama çalışmaları sürüyor

  Van’ın Gürpınar ilçesinde evlerinin önünde oynarken 5 gün önce kaybolan 4 yaşındaki Nehir Aslan'ı arama çalışmaları devam ediyor.
  • 03.11.2014 - 15:41

  van

  Van’ın Gürpınar ilçesine bağlı Kırkgeçit Mahallesi'nde evlerinin önünde oynarken 5 gün önce kaybolan 4 yaşındaki Nehir Aslan'ı arama çalışmaları sabahın erken saatlerinde yeniden başladı.

  EKİPLER HİÇBİR BULGUYA RASTLAMADI

  Araçlarla mahalleye 5 kilometre mesafedeki Yoldüştü Mahallesi’ne gelen İl Jandarma Komutanlığı ve AFAD arama kurtarma ekipleri ile geçici köy korucuları, buradan karlı dağlara tırmanarak dün akşam saatlerinde yağan karla beyaza bürünen arazide küçük Nehir'i aradı. Ekipler bu alanda yaptıkları aramada hiçbir bulguya rastlamadı.

  Van da kaybolan Nehir i arama çalışmaları sürüyor #2

  KÜÇÜK NEHİR'İ ARAMA ÇALIŞMALARINDAN KARELER

  Van'da kaybolan Nehir'i arama çalışmaları sürüyor İZLE

  AHIRDA BULUNAN KANLI MONT İNCELENİYOR

  Bu arada küçük kızın evine iki kilometre uzaklıkta bir ahırda dün bulunan sarı montun üzerindeki kan lekelerinin olay yeri ekiplerince yeniden inceleneceği, Nehir'in anne ve babasından alınan kan örnekleriyle karşılaştırılacağı öğrenildi. Anne Hatice Aslan, gazetecilere yaptığı açıklamada, kızı Nehir'in kaybolduğu günden beri yüzlerinin gülmediğini anlattı.

  Van da kaybolan Nehir i arama çalışmaları sürüyor #3

  Nehir'e ait bütün oyuncakları yaktığını belirten Aslan, "Kızım bebekleri çok severdi. Ben de her o bebeğe baktığımda onu hatırladığım için bebek ve Nehir'e ait bütün oyuncakları yaktık. Kızım ana sınıfına gidiyordu onu hatırlatan bir okul çantasını sakladım" diye konuştu.

  Van da kaybolan Nehir i arama çalışmaları sürüyor #4

  "KARDEŞİMİN MEZARI DA OLSA RAZIYIM"

  Nehir'in büyük ağabeyi 8 yaşındaki Baran Aslan ise gözyaşları içerisinde kardeşinin bulunmasını isteyerek, "Allah rızası için kardeşimi kim götürmüşse getirsin. Kardeşimin bir mezarı da olsa razıyım. En azından mezarında ağlarım" dedi.


  Görüş Bildir