Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
440.720
2.09%
28ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 28 C

  Gökten para yağıyor deyip saldırdılar

  Kadıköy'de film çekimi için havaya saçılan paraya vatandaşlar hücum etti.
  • 05.01.2012 - 09:50
  Gökten para yağıyor deyip saldırdılar

  Gökten para yağıyor deyip saldırdılar #1

  "Seninki Kaç Para" filmi için Kadıköy'de yapılan çekimlerde havaya sahte para saçıldı. Kameraları görmeyenler paraları gerçek sanıp, topladı.

  VATAN ŞAŞMAZ PARAYI HAVAYA SAÇTI

  Sunucu Vatan Şaşmaz'ın ilk başrolünü oynadığı "Seninki Kaç Para" adlı filmin çekimleri İstanbul'da başladı. Filmde, para kazanmak için her yolu deneyen Cemil Poyraz'ın (Vatan Şaşmaz) yaşadıkları anlatılıyor.

  Yönetmenliğini Hakkı Görgülü'nün üstlendiği, senaryosunu ise Hakan Gök ve Hakkı Görgülü'nün yazdığı filmde, hayatta herkesin maddi olarak bir değerinin olduğu ve parayla satın alınabileceği konu ediliyor. Filmin önceki gün Kadıköy Meydanı'nda gerçekleştirilen çekimlerinde ilginç bir olay yaşandı. Vatan Şaşmaz, rol gereği havaya sahte paraları attı.

  'KAMERALARI GÖRMEMELERİ İYİ OLDU'

  Bu sırada oradan geçen vatandaşlar, kameraların farkına varmayınca ortaya komik görüntüler çıktı.

  Bazıları, sanat grubunun hazırladığı sahte paraları gerçek sanarak toplamaya başladı. Ekibin, paraların sahte olduğunu söylemesi üzerine izdiham yaşanması önlendi. Filmin yönetmeni Hakkı Görgülü, "Aslında kameraları görmemeleri çok iyi oldu. Çünkü sahne gereği paraları vatandaş rolündeki figüranların toplaması gerekiyordu. Sahneye birden vatandaşlar girip paraları toplamaya çalışınca çok doğal bir sahne oldu" dedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir