Petrol
85.42
-1.68%
Euro
19.6306
0.07%
Dolar
18.6344
0.01%
Altın
1.077
-0.31%
Borsa
4963
-1.65%
Bitcoin
323.533
0.59%
11ºC
İstanbul
Bulutlu 11 C

  Yalova'da madde bağımlılığı konferansı düzenlendi

  Ak Parti Yalova İl Gençlik Kolları Yalova'daki gençlere madde bağımlılıyla ilgili konferans düzenlendi.
  • Haber Merkezi
  • 29.11.2016 - 09:25
  Yalova'da madde bağımlılığı konferansı düzenlendi

  Ak Parti Yalova İl Gençlik Kolları ve Bayraktepe Mahalle başkanlığınca Bayraktepe Sosyal Tesisleri'nde Yalova'daki gençlere madde bağımlılıyla ilgili konferans düzenlendi.

  Yalova da madde bağımlılığı konferansı düzenlendi #1

  TEHDİTLER ELE ALINDI

  Son yıllarda gençliğin büyük problemi haline gelen madde bağımlılığı konusunda düzenlenen konferansta, madde bağımlılığının gençliğe yönelik tehditleri ele alındı.

  Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Karamercimek yaptığı Konuşmada "madde bağımlılığının son yıllarda gündemde olduğunu" belirterek, şunları söyledi:

  "MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ"

  "Biz de AK Parti teşkilatı olarak Madde bağımlılığı konusunu okullarda ve özellikle gençlerin yoğunlukta bulunduğu alanlarda gündeme taşıyacağız. Madde bağımlılığı ile ilgili gündemi daha çok kamuyla paylaşacağız. Okullarımızda ve gençlerimizin yoğun olduğu kafe ve restoranlar da sürekli gündemimizde olacak. Ve biz sürekli madde bağımlılığı ile ilgili mücadelemize devam edeceğiz. Madde bağımlılığı konusunu AK Parti İl gençlik kolları olarak sürekli gündemde tutarken, köylerde, mahallelerde farklı etkinliklerle gençlerimizi bilinçlendirmeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

  Yalova da madde bağımlılığı konferansı düzenlendi #2

  Programda ; 25 Dönem Milletvekilli Adayı Mehmet Demirhan, Yalova Yeşilay Cemiyet Başkan Yardımcısı Süleyman Çelebi, Yalova Üniversitesi Yeşilay Klubü Başkanı Selin Arık'ın ve Bayraktepe Mahalle Başkanı Cüneyt Çoşkun Gençlere Madde Kullanımları İle İlgili Konuşmalar Yaptılar.


  Görüş Bildir