Euro
9.6895
-0.08%
Dolar
8.0859
-0.24%
Altın
451.25
-0.8%
Borsa
1.409
2.24%
Bitcoin
513.573
0.11%
17ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 17 C

  Yoksul babanın manken çocuk umudu

  Çocukları ilk kez görenler, 'Ne kadar güzel kız' diyor.
  • 26.08.2013 - 14:38
  Yoksul babanın manken çocuk umudu

  Yoksul babanın manken çocuk umudu #1

  Geçim sıkıntısı çektiğini belirten 7 çocuk babası Abdurrahim Ş., bu sıkıntıdan kurtulmak amacıyla çocukları Hamza (5) ve Mustafa’nın (4) manken ya da sinema sanatçısı olmasını istiyor. Şimşek, oğullarının en azından "reklam yüzü" olarak kabul görmesi için iki yıldır saçlarını uzatıyor.

  Yoksul babanın manken çocuk umudu #2

  "DEVİR POPÇU YA DA TOPÇU DEVRİ"

  Abdurrahim Ş., yaptığı açıklamada, inşaatlarda çalıştığını, 2 aydır iş bulamadığını söyledi. Geçim sıkıntısı nedeniyle aylardır ev kirası, elektrik ve su faturasını ödeyemediğini, evden çıkartılmak üzere olduğunu ifade eden baba, bu sıkıntıdan kurtulmak için "devir ya popçu ya da topçu devri" düşüncesiyle iki oğlunun saçlarını uzatma kararı aldığını, en azından çocukların bir model olmasını umut ettiğini kaydetti.

  Yoksul babanın manken çocuk umudu #3

  "TEK UMUDUM BİR ALLAH BİR DE ONLAR"

  Çocuklarına güvendiğini vurgulayan baba, şöyle konuştu: "Allah bizim yüzümüze gülerse, bu çocuklar bir model olur. Bir reklamda ya da dizide rol alabilir, manken olabilirler. Çocuklarım da güzel. Tek umudum bir Allah, bir onlar. Beni yoksulluktan kurtaracak tek umudum bunlar. Bir yevmiye ile artık bir yere gidilmiyor. 20-30 liraya çalışıyorum. Günde 15-16 lira sadece ekmeğe gidiyor. Domates, peynir hariç. Dolabım bomboş. Çünkü 2 aydır çalışmıyorum. Ara işlere gidiyorum. O da ancak kuru ekmeğe yetiyor. Tek umudum bu çocuklar. Bir reklamda, biz dizide oynayabilirler."

  Yoksul babanın manken çocuk umudu #4

  "ERKEK OLDUKLARINA İNANMIYORLAR"

  Abdürrahim Ş., çocukların saç bakımlarının da kendisini zor durumda bıraktığını ifade ederek, "Çocuklarımı ilk kez görenler, ’ne kadar güzel kız’ diyor. Çocuklar, erkek olduklarını söylüyor ancak bazılarına inanmıyor. Fotoğraf çektirmek için eve gelenler de oluyor" dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir