Euro
11.0802
3.07%
Dolar
9.5135
3.28%
Altın
545.89
3.43%
Borsa
1.455
1.58%
Bitcoin
597.230
-0.99%
12ºC
İstanbul
Açık 12 C

  Yolcu ücretsiz ulaşım kartına el koyan şoföre sinirlendi

  Erzurum'da 65 yaş üzerinde olduğu için verilen ücretsiz ulaşım kartıyla eşini otobüse bindirmek isteyen yolcu, otobüs şoförü tarafından kartına el konulunca sinirlendi.Şoförün yakasına yapıştı.
  • 20.01.2015 - 13:28
  Yolcu ücretsiz ulaşım kartına el koyan şoföre sinirlendi

  ERZURUM

  Yakutiye ilçe merkezindeki Atatürk Üniversitesi kampüsünda meydana gelen olayda, Dadaşkent ile Yenişehir semtleri arasında çalışan belediye otobüsüne Atatürk Üniversitesi’nden binen Nazire Şahin’in yerine, eşi Eyüp Şahin sahip olduğu ücretsiz kartı basıp araçtan indi.

  ŞOFÖR KARTA EL KOYDU

  Bunun üzerine otobüs şoförü Yakup Düzyurt, Eyüp Şahin’i yanına çağırdı ve karta bakmak istedi. Şoför, Eyüp Şahin’in kartına başkası için kullandığı gerekçesiyle el koydu.

  Yolcu ücretsiz ulaşım kartına el koyan şoföre sinirlendi İZLE

  ŞOFÖRÜN YAKASINA YAPIŞTI

  Buna sinirlenen Şahin, otobüs şoförü Yakup Düzyurt’un yakasına sarılıp sağa sola sallamaya başladı. Otobüsü durduran Düzyurt, cep telefonu ile polisi arayıp yardım istedi. Kısa sürede olay yerine gelen polisler Nazire-Eyüp Şahin çiftini, sürücünün şikayeti üzerine otobüsten indirip karakola götürdü.

  Yolcu ücretsiz ulaşım kartına el koyan şoföre sinirlendi #2

  "KARTA EL KOYUNCA SİNİRLERİME HAKİM OLAMADIM"

  İfadeleri alındıktan sonra serbest bırakılan Eyüp Şahin, "Eşim ücretsiz kartını evde unutmuş. Onun yerine kendi kartımı bastım ve ben de aşağı indim. Bunda ne var? Şoför kartıma el koyunca sinirlerime hakim olamadım" diye konuştu. Otobüs şoförü Düzyurt ise, “Ücretsiz kartını başkasının yerine kullanamaz. Kartına el koyduğum için bana saldırdı. Şikayetçiyim” dedi.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir