Petrol
95.47
0.58%
Euro
18.2726
0.17%
Dolar
17.9298
0.10%
Altın
1.022
-0.07%
Borsa
275
-0.98%
Bitcoin
418.237
0.97%
25ºC
İstanbul
Çok bulutlu 25 C
  Yüz nakli yapılan Recep Sert evleniyor

  Yüz nakli yapılan Recep Sert evleniyor

  Türkiye'nin 5'inci yüz nakli yapılan 28 yaşındaki Recep Sert, hastanede tanıştığı nişanlısı Esma Akyurt ile 21 Aralık'ta nikah masasına oturacak.
  • 03.12.2014 - 18:33

  recepsert

  Bursa’nın İnegöl İlçesi’nde temizlediği tüfeğin ateş alması sonucu yüzünden yaralanan Recep Sert’e, 18 Temmuz 2013’te, tatil için geldiği Muğla’da beyin ölümü gerçekleşen Polonyalı turist Andrzej Kucza’nın ailesi tarafından bağışlanan yüzü nakledilmişti. Sert, yaklaşık 1 yıl önce de o tarihlerde Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde çalışan Esma Akyurt ile tanışarak nişanlanmıştı.

  Recep Sert: Tedavim biter bitmez evleneceğiz İZLE

  "REKLAM YAPIYORLAR DEDİLER"

  Nikah şahitlerinin Prof. Dr. Ömer Özkan’ın olmasını arzulayan Recep Sert ve Esma Akyurt, 20 Aralık’ta Bursa İnegöl’de yer alan Rumeli Kültür Derneği’nde kına gecesi düzenleyeceklerini, 21 Aralık’ta İnegöl Kültür Park içindeki Gölbaşı Düğün Salonu’nda dünya evine gireceklerini söyledi. Çok heyecanlı olduğunu söyleyen Recep Sert, "Muradıma eriyorum. Bizim aşkımız çok büyük. Önceleri kimse bize inanmak istemedi. İnanamadılar. 'Reklam yapıyorlar' dediler. Bu düğün birçok kişiye cevap olacak" dedi. Bursa’da ev tutan çift, tüm hazırlıkları tamamladıklarını söyledi.

  Yüz nakli yapılan Recep Sert evleniyor #2

  DÜĞÜN DAVETİYELERİNİ DAĞITMAYA BAŞLADI

  Sert ve Akyurt, evlilik için hazırlıklarını tamamlayıp düğün davetiyelerini dağıtmaya başladı. Sert, her biri ayrı mesaj niteliğinde olan düğün davetiyesinde ise "Bir zaman tünelinin sonsuzluğunda en güzel sevgiyi birlikte yaşadık. Her uçurumun kenarında birlikte meydan okuduk rüzgara ve gökyüzünden birer yıldız çalıp ışık yaptık geleceğimize. Hayatımızın en güzel gününü siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle" ifadelerinin yer aldığını belirtti.

  Yüz nakli yapılan Recep Sert evleniyor #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir