Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
347.277
0.02%
32ºC
İstanbul
Güneşli 32 C

  Zonguldak'ta koronayı yenen kadının duygusal anları

  Ereğli'de, 22 gün süren koronavirüs tedavisinin ardından taburcu edilen Gönül Atay, kendisini bekleyen eşine gözyaşlarıyla sarıldı.
  • DHA
  • 15.04.2020 - 15:07
  Zonguldak'ta koronayı yenen kadının duygusal anları

   

  Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 22 gün önce rahatsızlanan Gönül Atay ile 7 gün önce rahatsızlanan Ferda Sezgin’in (32), yapılan koronavirüs testleri pozitif çıktı.

  Özel hastanede tedaviye alınan Gönül Atay ve Ferda Sezgin, sağlıklarına kavuşarak bugün sağlık personellerinin alkışları eşliğinde taburcu edildi.

  Zonguldak ta koronayı yenen kadının duygusal anları #1

  GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

  Karşısında gördüğü eşi Hamit Atay’a gözyaşları arasında sarılan Gönül Atay, duygu dolu anlar yaşadı.

  Doktorlar ise Gönül Atay'a, sosyal mesafe kurallarına uyması gerektiğini ve 14 gün evinde karantina altında kalmasını söyledi.

  Zonguldak ta koronayı yenen kadının duygusal anları #2

  "ÇOK ZOR BİR SÜREÇTİ"

  Zorlu bir sürecin ardından sağlığına kavuştuğunu anlatan Gönül Atay, "Çok zor bir süreçti. Doktorlarımızın hemşirelerimizin çalışanlarımızın yardımı ile sağlığımıza kavuştuk. Herkes evde kalsın." dedi.

  Taburcu olmanın sevincini yaşayan Ferda Sezgin ise, "Doktorlarıma ve hemşire arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Bu süreçte çok yardımcı oldular." diye konuştu.

  Göğüs Hastalıkları Uzmanı Sarıyya Mammadova ise hastalarının taburcu olmalarından dolayı çok mutlu olduğunu, tüm hastaları sağlıklarına kavuşturmak için mücadele etmeye devam ettiklerini söyledi.

  Zonguldak ta koronayı yenen kadının duygusal anları #3

  Zonguldak ta koronayı yenen kadının duygusal anları #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir