Euro
11.0295
0.02%
Dolar
9.5043
0.26%
Altın
548.85
0.16%
Borsa
1.519
0.67%
Bitcoin
562.393
-3.53%
13ºC
İstanbul
Çok bulutlu 13 C

  Zonguldak'ta maden ocağında çalışan babaya anlamlı hediye

  Zonguldak'ta, 3 yaşındaki Eren ile 11 yaşındaki Kardelen, maden ocağında çalışan babalarına çizme ve baret hediye etti.
  • İHA
  • 21.06.2015 - 13:08
  Zonguldak'ta maden ocağında çalışan babaya anlamlı hediye

  zonguldak

  Zonguldak’ta, 3 yaşındaki Eren ile 11 yaşındaki ablası Kardelen Horoz, 8 yıldır maden ocağında çalışan babaları için sürpriz hazırladı. Babaları için aldıkları bir çift çizme ve baret ile ilk defa babalarının çalıştığı ocağa gelen kardeşler, burada babalarının madenden çıkmasını beklediler.

  "BİR ŞEY OLDU SANDIM"

  Vardiya çıkışı yerin metrelerce altından gelerek ocağın girişine ulaşan 8 yıllık maden işçisi Halil Horoz ise çocuklarını karşısında görünce şaşkınlık yaşadı. Çocuklarının yanlarında getirdiği baret ve çizmeyi alan Halil Horoz, şaşkınlığını ise gizleyemedi.

  Zonguldak'ta maden ocağında çalışan babaya anlamlı hediye VİDEO

  Zonguldak ta maden ocağında çalışan babaya anlamlı hediye #2

  Yerin metrelerce altından kömür çıkartmak için saatlerce çalışan baba Horoz, "Çocukları burada görünce bir şey oldu sandım. Çünkü yer altında her an tetikte çalışıyoruz. Önce korktum. Sonra Babalar Günü olduğunu anlayınca sevindim. Çocuklarım da bana sürpriz yapmışlar" dedi.

  BABALAR GÜNÜ HEDİYESİ

  11 yaşındaki Kardelen "Babalar Günün kutlu olsun" diyerek babasını yanaklarından öptü. Küçük Eren ise babasına aldığı bareti hediye ederken, babasının başındaki bareti kendisine istedi. Kısa süreli yaşanan sürprizin ardından Halil Horoz ve çocukları evlerinin yolunu tuttular.

  Zonguldak ta maden ocağında çalışan babaya anlamlı hediye #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir