taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.8977
6.5057
1486.41
99027.82
281.74
48987.97

İkinci kattan düşen bebeği havada yakaladı

Çin’de bir anne, binadaki yangın sonrası bebeğini, yardıma gelenlere uzattığı esnada bebek monttan kaydı. Ancak refleksi iyi bir adam, bebeği havada yakalayarak kurtardı.

DHA | 26.01.2019 - 10:28..
Whatsapp ile paylaş

Çin’de bir binada çıkan yangın koridora yayılıp çıkışları kapatınca, kucağında bebeğiyle mahsur kalan anne, yangından korunmak için pencere kenarına oturup, yardım bekledi.

Bu sırada binadan çıkan dumanları ve kadını kucağındaki bebeğiyle pencere kenarında görenler, hemen yardıma koştu.

İkinci kattan düşen bebeği havada yakaladı

ANNE VE BEBEĞİNE ULAŞMAYA ÇALIŞTILAR

Görgü tanıklarından biri tarafından kayda alınan görüntülerde, yardıma koşanların binanın girişine park ettikleri kamyonetin üzerine çıkıp, binanın ilk katında yer alan çıkıntının üzerinden anne ve bebeğine ulaşmaya çalıştıkları görülüyor.

İkinci kattan düşen bebeği havada yakaladı VİDEO

BEBEK MONTUN İÇİNDEN KAYDI, ADAM TEK ELİYLE TUTTU

Daha sonra kadın montundan tuttuğu bebeği aşağı sarkıttığı sırada, bebek bir anda montun içinden kayıyor. Binanın ilk katında bulunan balkonun kenarından kadına yardım etmeye çalışan adam ise tek eliyle düşen bebeği yakalamayı başarıyor.

Olay sonra yetkililerin yaptığı açıklamada; itfaiye ekiplerinin yangını söndürdüğü, yangında binanın ikinci katından düşmek üzereyken son anda kurtarılan bebek de dâhil kimsenin yaralanmadığı belirtildi.

Günün önemli gelişmeleri VİDEO


Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir