taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.4494
Euro
7.1849
Altın
1628.22
Borsa
88125.04
Gram Altın
338.061
Bitcoin
43111.74

İnşaatta iş kazasını sıfıra indirecek

Uluslararası İskele Kalıp ve Endüstriyel Yapı Teknolojileri Fuarı, 12 Şubat’ta İstanbul Fuar Merkezi’nde dördüncü kez kapılarını açtı.

12.02.2015 - 17:08..
Whatsapp ile paylaş

VRSER

İskele Kalıp Sistemleri’nde Türkiye’nin öncü firması URTİM, sergilediği yeni ürünleriyle fuara damga vurdu. Fuarda 300 metrekare alanda WINDSET Rüzgar Perdesi Sistemi, CLIMBSET Hidrolik Sistemler ve yeni Avrupa Normlarına uygun ürettiği tam güvenlikli SCAFSET İskele Sistemlerini tanıtan URTİM, yeni geliştirdiği ürünleriyle inşaatlarda sıkça meydana gelen iskeleden düşme riskini sıfıra indirecek.

"ÜRÜNLERİMİZ SEKTÖRDE DEVRİM YARATACAK"

URTİM Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Urfalılar, fuarın 1 Temmuz’da yürürlüğe girecek dış cephe ve iskele tebliğinden önce firmaların sektörü yeniden değerlendirmelerine büyük katkı sağlayacağını söyledi. Fuarda yeni kalıp sistemlerini sergilediklerini vurgulayan Urfalılar, “5 yıdır AR-GE’ye büyük yatırım yapıyoruz. Mühendislerimizin geliştirdiği ve sektörde devrim yaratacak ürünlerimizi alıcılarla buluşturacağız” dedi.

Yeni kalıp sistemlerinin inşaatlarda hızı arttıracağına ve olası iş kazalarını neredeyse sıfıra indireceğini vurgulayan Urfalılar, ”Sistemlerde işçi güvenliği bizim için her şeyden önce gelir. bugün fuarda sergilediğimiz yeni ürünlerimiz olası iş kazalarını neredeyse ortadan kaldıracak donanıma sahip. AR-GE ekibimizin geliştirdiği yeni ürünlerin avantajları bununla da sınırlı değil. Bu sistemler, inşaat firmalarının betonlama süresini eski sistemlere göre 2 kat daha fazla zaman kazandırıyor" şeklinde konuştu.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir