taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7454
6.3468
1465.73
105211.52
270.883
48708.12

İntihara kalkışan genç kızı, görevli kurtardı

Aydın'da hemzemin geçitte görevli olan Ömer Boğur, trenin önüne atlayarak intihar etmeye hazırlanan Semra Ö.'yü, rayların dışına çıkartarak kurtardı.

DHA | 18.01.2019 - 22:03..
Whatsapp ile paylaş

Geçit görevlisi Ömer Boğur, 32750 sefer sayılı Nazilli-Söke treninin geçmesine dakikalar kala bariyerleri kapattı. Bu sırada, kapalı bariyerleri geçen lise öğrencisi Semra Ö., elinde bulunan ve içinde karne olan poşeti yere atarak, intihar etmek için rayların bulunduğu bölüme geldi.

Semra Ö.'yü gören, Boğur 'uzaklaş' diye uyardı. Semra Ö. uyarıya aldırış etmeyince, Boğur  intihar edeceğini anladı. Boğur, Semra Ö.'ye doğru koşup, üzerine atladı ve rayların yan tarafına yuvarlandı. Olayın ardından Boğur, Semra Ö.'yü alarak personel kulübesine götürdü. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, Semra Ö.'yü emniyete götürdü.İntihara kalkışan genç kızı, görevli kurtardı

"TRENİN NE ZAMAN GEÇECEĞİNİ SORDU"

Geçit görevlisi Boğur, Semra Ö.'nün olaydan yaklaşık bir saat önce gelip, trenin ne zaman geçeceğini sorduğunu belirterek, "Bir saatten beri yakınlarda oturuyordu. Durumundan şüphelendim. Tren, Nazilli Garı'ndan yeni çıkmıştı. Arada 500 metre mesafe vardı. Trenin ilk hareketinin ağır olduğunu bildiğim için yetişebileceğimi düşündüm ve koşarak kızın üzerine atladım. Kenara yuvarlandık, bu arada da tren geçti." dedi.

İntihara kalkışan genç kızı, görevli kurtardı

İntihara kalkışan genç kızı, görevli kurtardı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir