taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3786
6.1218
1220.9
91686.35
211.33

iPhone 8 olduğu iddia edilen telefon görüntülendi

Apple'ın yeni telefonunu 12 Eylül'de tanıtması beklenirken, tanıtımdan önce iPhone 8 olduğu iddia edilen bir cihazın görüntüleri yayınlandı.

Haber Merkezi | 06.09.2017 - 15:32..

2007 tarihinde ilk kez çıkartılan iPhone bu yıl 10. yılını kutlayacak. 10. yıl için özel bir model çıkartması beklenen ve 12 Eylül tarihinde de tanıtımı yapılacak olan iPhone'un yeni modeli sızdırıldı mı?

iPhone 8 olduğu iddia edilen telefon görüntülendi

YENİ IPHONE OLDUĞU İDDİA EDİLEN GÖRÜNTÜ

Çin kaynaklı bir görüntü Reddit isimli internet sitesinde yayınlandı. Görüntünün başlığında yeni iPhone olduğu belirtilirken, karanlık bir ortamda çöekilen görüntüde, cihazın hatları hafif olarak belli oluyor.

Bu arada görüntülerde telefonun çift kameralı olduğu görülürken, arayüzden görüldüğü kadarıyla ekran tamamen ön yüzü kaplıyor.

iPhone 8 olduğu iddia edilen telefon- VİDEO

iPhone 8 olduğu iddia edilen telefon görüntülendi

Arayüz ve telefonun hatlarını gösteren video büyük tartışma konusu oldu. Kimi kullanıcılar telefonun yeni iPhone olduğunu öne sürerken, kimileriyse sadece reklam ve gündem oluşturmak için yapılan basit bir video olduğunu iddia etti.

Daha önce de bazı modeller çıkmadan, sızıntılar meydana gelmiş görüntüler internette yayılmış, telefon çıktıktan sonra da sızıntıların doğru olduğu görülmüştü.

iPhone 8 olduğu iddia edilen telefon görüntülendi

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir