taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.6777
6.36
1417.56
101088.73
258.745

İphone almak için doğmamış çocuklarını satıyorlar

Çin'de bir çift iPhone gibi lüks ürünleri satın almak için doğmamış bebeklerini satışa çıkardı.

20.10.2013 - 04:12..
Whatsapp ile paylaş

İphone almak için doğmamış çocuklarını satıyorlar

Shanghai Jiefang Daily gazetesinin verdiği bilgilere göre, isimlerinin Teng ve Zhang olduğu açıklanan Çinli bir çift, geçtiğimiz Haziran ayında başlattıkları online reklamlarla, kız çocuklarını satma kararı aldılar. Henüz doğmamış bebekleri için fiyat belirleyen aile, 50.000 Yuan yani 5.070 Sterlin 'e alıcı buldular.

DOĞMAMIŞ ÇOCUĞA ALICI BULDULAR

Yapmış oldukları anlaşmaya göre doğum yapıldığı an, çocuklarını ilgili aileye verecekler; alıcı aile ise nakit olarak paralarını işsiz çifte vereceklerdi. Yargıya intikal etmiş olan olay için yapılan araştırmalarda, işsiz ailenin başta iPhone olmak üzere pek çok lüks ürün aldıklarını ortaya koyuyor.

GEÇTİĞİMİZ AYLARDA BÖBREKLERİNİ SATANLARDA VARDI

Bu alımların, iddiaların doğruluğunu artırdığı da bir gerçek. Savcıların açıkladığı bilgilere göre, işsiz aile çocuklarının geleceği için böyle bir karar aldıklarını söylemişler. Artık bu bahaneler, iddialar doğruysa çiftin suçsuz bulunması için yeterli olacak mı merak konusu. Tüm bunları bir kenara koyacak olursak, Çin'de geçtiğimiz aylarda iPad ve iPhone almak için böbreklerini satan insan örneklerini de hatırlıyoruz. Dünyada kendisine bir akım oluşturan Apple, Çin'de çok daha fazla seviliyor gibi.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir