Petrol
83.12
-2.25%
Euro
17.8083
-0.20%
Dolar
18.4614
0.26%
Altın
966.38
-0.70%
Borsa
326
-0.65%
Bitcoin
355.000
0.80%
23ºC
İstanbul
Güneşli 23 C

  Newsboard iPhone uygulaması nedir

  Uygulama, haber almayı eğlenceli bir şekle dönüştürmeyi vaat ediyor.
  • 15.05.2013 - 10:25
  Newsboard iPhone uygulaması nedir

  Newsboard iPhone uygulaması nedir #1Uygulama, bilgi kirliliğine karşı çözüm getirdiğini iddia ederken; haber almayı da eğlenceli bir şekle dönüştürmeyi vaat ediyor. Newsboard, iPhone kullanıcıları için hayatı bu anlamda kolaylaştırmayı amaçlayan güzel bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

  HABERLER PARMAĞINIZIN UCUNDA

  Uygulama içerisinden gündem, ekonomi, kadın, yemek tarifleri, spor, son dakika, sinemalar, otomobil, teknoloji, yazarlar gibi 20 farklı kategoriden ilgilendiklerinizi seçebiliyor ve daha da güzeli bu kategorilere ait haber kaynaklarını gazete, dergi, İnternet sitesi gibi 50’ye yakın haber kaynağından kendiniz belirtebiliyorsunuz. Dolayısıyla newsboard size kendi gazetenizi hazırlama olanağı da sunmuş oluyor. Aynı zamanda uygulama ile facebook, twitter gibi sosyal medya kanallarına da kolaylıkla erişebiliyor; böylece sosyal medyanın oluşturduğu istenmeyen bilgi, tanıtım ve reklamlarından da kurtulmuş oluyorsunuz. Özetle, newsboard bilgi almak isteyeceğiniz tüm kanalları tek bir çatıda toplarken; size de kendi mecranızı oluşturma özgürlüğü veriyor.

  Haberler arası geçiş ve iPhone’a özel kullanım özellikleri ise, uygulamanın eğlenceli bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. Eğer siz de zorunlu iPhone uygulamaları yüzünden veri kirliliğinden sıkıldıysanız ve size verilenleri değil, kendi istediklerinizi okumak istiyorsanız Newsboard uygulaması ile kendinize yepyeni bir kapı aralayın. Newsboard size benzersiz bir haber alma deneyimi sunacaktır.

  Uygulama hakkında detay bilgiye www.newsboard.mobi adresinden ulaşabilir, ücretsiz olarak itunes ( https://itunes.apple.com/us/app/newsboard/id535574923 ) adresinden uygulamayı indirebilirsiniz.


  Görüş Bildir