Euro
10.0788
-0.09%
Dolar
8.3074
0.33%
Altın
488.12
-0.21%
Borsa
1.445
0%
Bitcoin
474.500
1.53%
13ºC
İstanbul
Güneşli 13 C

  Tivilog nedir

  TV izlerken sosyal medyada aktif olan internet kullanıcılarına özel iPhone uygulamasıdır.
  • 14.05.2013 - 11:27
  Tivilog nedir

  Tivilog nedir #1https://goo.gl/YcXp4 adresinden ücretsiz olarak indirilebilen uygulama ile izlediğiniz TV programlarına check-in yaparak rozetler toplamanız, topladığınız rozetlerden sürpriz ödüller kazanmanız mümkün.

  Tivilog CEO’su Murat Buyurgan Tivilog iPhone uygulaması ile ilgili şunları söyledi; “İnternet kullanıcılarının önemli bir çoğunluğu televizyon izlerken aynı zamanda mobil cihazları veya bilgisayarları ile sosyal medyada aktif olarak izledikleri diziler, programlar ve maçlar hakkında görüşlerini paylaşıyor. Tivilog’un iPhone uygulaması ile birlikte TV izlerken mobil cihazlarını kullanan internet kullanıcılarının farklı bir sosyal TV deneyimi yaşayabilecekleri bir uygulama hazırladık. iPhone uygulamamız üzerinden check-in yapan kullanıcılarımıza sürprizlerimiz olacak.”

  27.000 kullanıcısı bulunan Tivilog’da en fazla check-in yapılan içerikler arasında Pis Yedili, Seksenler, Harem, Muhteşem Yüzyıl gibi diziler dikkat çekiyor. Tivilog’da dizi, film, maç, belgesel, kısa film, web tv gibi bir çok kategoride binlerce içerik bulunuyor. Tivilog’un kulanıcılarına bugüne kadar verdiği ödüller arasında Pis Yedili ve Seksenler disi seti ziyareti, Sosyal Medya programının sunucusu M.Serdar Kuzuloğlu ile yemek, imzalı fotoğraflar, sinema biletleri yer alıyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir