taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.35925
6.0782
1216.315
93433.59
209.503

Işın Karaca: Derdimiz miras değil mezar taşı

Işın Karaca geçtiğimiz günlerde ölen babasının mirasından pay alabilmek için mahkemeye başvurduğu iddialarına cevap verdi.

18.08.2014 - 08:07..

KARACA

Işın Karaca, üç yıl önce ölen babasının mirasından pay alabilmek için mahkemeye başvurduğu iddiasına Kıbrıs’taki konserinde yanıt verdi. 

Geçtiğimiz günlerde Karaca'nın, ölen babasının mirasından pay alabilmek için mahkemeye başvurduğunu, ancak babasının nüfusuna kayıtlı olmadığını öğrendiği iddia edilmişti. Babasının kızı olduğunu ispatlamak için kolları sıvayan ünlü şarkıcı, mahkemeden soybağının ve nüfus kaydının düzeltilmesini istemişti.

''DERDİMİZ MEZAR TAŞI''

Önceki akşam Kaya Artemis Otel’de sahneye çıkan Karaca, konser sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İddiaya “Biraz vicdan” diyerek tepki gösteren ünlü şarkıcı, şöyle konuştu: “Ben ve kardeşim İngiltere’de doğup büyüdük. Babamızın nüfusuna kayıtlı olmadığımız için veraset davası açtık.

Babam üç yıl önce vefat etti ama hâlâ bir mezar taşı yok. Üzerine kayıtlı olmadığımız için yaptırmamız yasak. Veraset davası açtık ki, babamıza bir mezar taşı yaptırabilelim.”

Işın Karaca: Derdimiz miras değil mezar taşı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)