taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.704
Euro
7.3432
Altın
1677
Borsa
95905.92
Gram Altın
361.73
Bitcoin
46325.6

İstanbul Şehir Hatları filosuna 10 yeni çevreci gemi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, seçim çalışmaları kapsamında Kartal'da yaptığı esnaf ziyareti sırasında, İstanbul Şehir Hatları filosuna katılacak 10 yeni çevreci gemiden bahsetti.


Whatsapp ile paylaş

İstanbul Şehir Hatları filosuna 10 yeni çevreci gemi

İstanbul Şehir Hatları filosuna 10 yeni çevreci gemi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kadir Topbaş, AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Temürhan Yıldız ile esnafı ziyaret etti.

10 YENİ ÇEVRECİ GEMİDEN GÖRÜNTÜLER

'10 ADET YENİ GEMİ HAZIRLIĞIMIZ VAR'

Topbaş, esnaf ziyareti sırasında Şehir Hatları filosuna , 700 kişi kapasiteli 10 yeni vapur katacaklarını belirterek, "Hazırlıklarını yaptığımız renklerini daha sonra belirleyeceğimiz, 10 adet gemi hazırlığımız var. Dezavantajlı grupların ve engellilerin rahatlıkla kullanabileceği, yakut ve zaman tasarrufu sağlayan özel dizaynlı tekneler denizi daha iyi kullanmak adına devreye girecek." dedi.

AYDOS'TAN KARTAL'A TELEFERİK MÜJDESİ

Kadir Topbaş ayrıca, Kartal'da hayata geçirmeyi düşündükleri projeleri anlattı. Aydos'tan Kartal Meydanı'na teleferik kuracaklarını söyleyen Topbaş, ulaşımı kolaylaştırmak için de Kartal'dan E-5 Karayolu'na kadar havaray sistemi kurmayı düşündüklerini belirtti.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir