taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.8766
6.4682
1493.44
95565.5
281.949
48835.19

İstanbul'da bir kişi motosikletine piknik tüp taktı

Silivri'de At bakıcılığı yapan genç adam motosikletine piknik tüpü taktı.

İHA | 30.07.2015 - 10:13..
Whatsapp ile paylaş

İstanbul Silivri’de at bakıcılığı yapan Can Hayatoğlu’nun motosikletinin yakıtı için ürettiği çözüm görenleri hayrete düşürüyor.

PİKNİK TÜPÜ TAKTI

Hayatoğlu, modifiye ederek güçlendirdiği motosikletine piknik tüpü taktı. Yolda kaldığı bir gün bu fikrin aklına geldiğini belirten Hayatoğlu, piknik tüpü ile yaklaşık 700 kilometre yol gidebildiğini belirtti.

İstanbul'da bir kişi motosikletine piknik tüp taktı

NEDEN OLMASIN DEDİ SİSTEMİ KURDU

At bakıcılığı yaptığını belirten Hayatoğlu, piknik tüpü fikrinin yakıtının bitmesiyle yolda kaldığı bir gün aklına geldiğini belirtti. Yakıtı bittiğinde yanında piknik tüpü olduğunu anlatan Hayatoğlu motosikletine piknik tüpü takma sürecini, “Yolda kaldığım zaman kedime ‘Neden olmasın’ diyerek bir sistem kurdum ve çalıştırmayı başardım. Hali hazırda gideceğim yerlere tüplü motosikletimle gidiyorum. Bir motosiklet aldım. Atölyemde modifiye ederek 8 beygirlik motosikleti 25 beygir gücüne çıkarttım. Kuvvetli bir motosiklet oldu. Arazide hoplama zıplamalarda gayet güzel performans sergiliyor. Yakıt tankı olarak ta piknik tüpünü sırt çantamın içine koyarak yolculuk yapıyorum. Her hangi bir sıkıntısı olmuyor” şeklinde anlattı.

Motosikletine piknik tüpü taktı

İstanbul'da bir kişi motosikletine piknik tüp taktı

İstanbul'da bir kişi motosikletine piknik tüp taktı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir