taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.8128
6.4637
1476.56
110476.59
275.979
42373.38

İstanbul'daki motosikletli maganda kamerada

15 Temmuz Şehitler ve Atatürk Köprüsü üzerinde Cezayir uyruklu olduğu öğrenilen motosikletli bir maganda, araçların arasında tek tekerlek üzerinde giderek trafiği tehlikeye düşürdü.

İHA | 06.09.2019 - 10:00..
Whatsapp ile paylaş

İstanbul'un çeşitli noktalarında trafikte motosikletle tek tekerlek üstünde giden magandalara, bir yenisi daha eklendi.

CEZAYİR UYRUKLU MAGANDA

Tüm uyarılara, ağır para cezaları ve uygulamalara rağmen megakentte trafik terörü devam ediyor. Son olarak Atatürk Köprüsü üzerinde Cezayir uyruklu olduğu öğrenilen motosikletli bir maganda, araçların arasında tek tekerlek üzerinde gitmeye başladı.

İstanbul’da magandanın tek teker şovu İZLE

ŞOVA DÖNÜŞTÜRDÜ

Bu şekilde metrelerce giden maganda, hem kendi hem de sürücülerin canını tehlikeye attı.  Ölüme meydan okuyan motosikletli, bunun dışında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde de dakikalarca bu şekilde giderek trafikte adeta terör estirdi. Sürücülerin korkulu rüyası haline gelen maganda, şov uğruna akrobatik hareketler yaptı.

İstanbul'daki motosikletli maganda kamerada

TEK TEKER ÜZERİNDE MAKAS ATTI

Maslak Büyükdere Caddesi ve E-5 Karayolu gibi trafiğin işlek olduğu noktalarda da trafiği tehlikeye düşüren maganda, bu da yetmezmiş gibi bir de 'makas' attı. O anları kaydeden maganda, sosyal medyada hesabından da yayınladı. Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, motosikletli magandayı yakalamak için çalışma başlattı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir