taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.6485
Euro
7.2822
Altın
1595.83
Borsa
89049.39
Gram Altın
340.878
Bitcoin
41965.35

İTÜ EMÖS insanın yeniden keşfini konu alacak

Türkiye’nin en uzun soluklu öğrenci sempozyumu İTÜ EMÖS bu sene 'İnsanın Yeniden Keşfi' konusu etrafında şekilleniyor.


Whatsapp ile paylaş

İTÜ EMÖS insanın yeniden keşfini konu alacak

İTÜ EMÖS insanın yeniden keşfini konu alacak

Türkiye’nin en aktif iş ve kariyer kulübü seçilen İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün düzenlediği 21. İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu bu sene 18-22 Şubat 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 

800'ÜN ÜZERİNDE KATILIMCI

Üniversite öğrencilerini akademik çalışmalara özendirmek, hazırlayacakları proje ve bildirilerle kariyerlerine katkı sağlamak, öğrenciler ile iş dünyası arasında yeni köprüler kurarak ulusal çapta bilgi aktarımı ve paylaşımına olanak vermek amacında olan sempozyuma, 55 farklı üniversiteden bölüm ve sınıf kısıtlaması olmaksızın 800’ün üzerinde öğrenci katılıyor. 5 gün sürecek olan etkinlikte çeşitli paneller, seminerler ve eğitimlerle öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunulurken akşam eğlenceleri ile de katılımcılara çevrelerini genişletme fırsatı sunuluyor.

İNSAN TEMELLİ YÖNETİM SİSTEMLERİ

21. İTÜ EMÖS bu sene ‘İnsanın Yeniden Keşfi’ konusunu işleyecek. İş dünyasında önemi artan insan temelli yönetim sistemleri trendi, konusunda uzman üst düzey şirket yetkilileri tarafından öğrencilere aktarılacak. 18-22 Şubat 2014 tarihleri arasında İTÜ Maçka Kampüsü’nde düzenlenecek sempozyuma dair ayrıntılı bilgiye ulaşmak için www.emos.itu.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir