taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.4897
6.2001
1209.395
93287.16
213.053

iWatch en sonunda geliyor mu

Apple’ın uzun zamandır beklenen akıllı saati iWatch’un, haziran ayında düzenlenecek WWDC 14'te tanıtılabileceğine işaret ediliyor.

30.04.2014 - 09:19..

iWatch en sonunda geliyor mu

Apple iWatch, 2-6 Haziran tarihlerinde düzenlenecek WWDC 14 konferansında tanıtılabilir. Yine dedikodular doğrultusunda akıllı saatin eylül ayında satışa sunulacağı söyleniyor.Amiral gemisi iCihazlarında uyguladığı 'beklet-heyecanlandır' stratejisini iWatch'ta da sürdürmesi beklenen Apple'ın, haziran ayındaki tanıtımın ardından saati üç ay sonra satışa sunacağı belirtiliyor. Google'da iWatch arama sonuçlarının 21 binden fazla çıkması ise insanların yeteri kadar meraklandığını gösteriyor.

18 MİLYON ADET ÜRETİLMESİ BEKLENİYOR

18 milyon adet üretilmesi beklenen iWatch'un ekran büyüklüğünün 1,5 inçle 1,8 inç arası olacağı söyleniyor. Egzersiz algılayıcılarına sahip olacağı, kan basıncı ile kalp ritmini de ölçebileceği iddia edilen iWatch hakkında kesin bir bilgi bulunmasa da, çoğu söylenti cihazın bu yıl satışa çıkacağından kesin bir dille bahsediyor.

Apple CEO'su Tim Cook'un, Wall Street Journal'a verdiği röportajda, yepyeni ürünlerin beklenilenden daha yakın bir zamanda tanıtılacağına işaret etmesi de tüm bu söylentileri destekliyor.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)