taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3939
6.1323
1221.34
91686.35
211.879

İzmir'de duvarda umudumuz Feyzioğlu yazısı

CHP içinde 'Kılıçdaroğlu istifa' söylemleri yükselirken İzmir'de duvarlara yazılan Umudumuz Metin Feyzioğlu yazısı dikkat çekti.

12.08.2014 - 14:13..

Cumhurbaşkanlığı seçim sonucu CHP içindeki muhalif seslerin daha da yükselmesine neden oldu. Çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na karşı çıkanlar, seçim sürecinde düşük dozda tuttukları eleştirilerini artırdı.

İzmir'de duvarda umudumuz Feyzioğlu yazısı

'UMUDUMUZ FEYZİOĞLU' YAZISI

Türkiye Barolar Birliği Başkanı olduktan sonra CHP Parti Meclisi üyeliğinden istifa eden Metin Feyzioğlu, çatı aday konusundaki eleştirilerini "Mucize arayışı" sözleriyle dile getirmişti. İzmir'de kentin en işlek caddelerinde duvarlara, CHP'nin altı oklu ambleminin yanında Umudumuz Metin Feyzioğlu yazısı yazıldı.

KİMLER TARAFINDAN YAZILDIĞI BİLİNMİYOR

Kırmızı boyayla şablon kullanılarak yazılan CHP amblemli yazıların kimler tarafından yazıldığı öğrenilemedi. Çatı adayının ülke genelindeki en yüksek oyu yüzde 58 ile İzmir'de almasına rağmen özellikle Alsancak'ta yoğun olan bu kırmızı parlak yazının önünden geçenler durup, okudu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, mayıs ayında yapılan Danıştay'ın 146. kuruluş yıldönümü törenlerinde Feyzioğlu'nun uzun ve haddi aşan sözleri sebebiyle tepki göstererek salonu terk etmişti. 

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir