taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.47885
6.2238
1308.82
104861.64
230.472

İzmir'de metro inşaatındaki göçükte bir kişiye ulaşıldı

İzmir'de metro inşaatı sırasında meydana gelen göçük altında kalan bir kişinin, cansız bedeni bulundu.

Haber Merkezi | 15.03.2019 - 10:52..
Whatsapp ile paylaş

İzmir’de, metro yer altı parkında yaşanan göçük sebebiyle toprak altında kalan işçilerden birinin cansız bedenine ulaşıldı. Mehmet Çiftçi’nin (69) cansız bedeni toprak altından çıkartılırken, kayıp olan diğer işçi Mehmet Ali Yalçın’ın bulunması için çalışmalar sürüyor.

İzmir'de metro inşaatındaki göçükte bir kişiye ulaşıldı

OLAY YERİNDE YAKINLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Konak ilçesinde bulunan Halkapınar semtinde, metro vagonları için yapılan yeraltı park alanının inşaatında geçtiğimiz Çarşamba günü bir göçük meydana gelmişti. Arama-kurtarma çalışmaları devam ederken, günler sonra kayıp iki işçiden biri olan Mehmet Çiftçi’den (69) acı haber geldi.

Gece boyunca devam eden çalışmalarda ekipler, yer altını gözlemleyen sismik bir cihazla cesede ulaştı. Cesede ulaşan ekipler, Çiftçi’nin vücut bütünlüğü bozulmadan cansız bedeni çıkardı. Olay yerinde bekleyen Çiftçi’nin yakınları ise sinir krizleri geçirdi.

İzmir'de metro inşaatındaki göçükte bir kişiye ulaşıldı

ELİNDEN TANIDI

Cesedin çıkartılması sırasında Çiftçi’nin bir yakını, aşağıya inerek cesedi gözlemledi. Yakını, Çiftçi’yi elinden tanıdığını belirtti. Savcılık ise bunu yeterli görmeyerek, kesin tespit için cesedi İzmir Adli Tıp Kurumu morguna götürdü. Mehmet Ali Yalçın’ı (65) ise arama-kurtarma çalışmalarına devam ediliyor.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir