taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3816
6.10645
1316.615
97378.58
228.154

İzmir'de seri katili ben yakalattım tartışması

İzmir’de iki haftadır aranan katil zanlısı Atalay Filiz’i yakalatan pastacı ile minibüs şoförü ve muavini, ödül bekliyor.

14.06.2016 - 10:01..
Whatsapp ile paylaş

V

İzmir’de iki haftadır aranan katil zanlısı Atalay Filiz’i, minibüsten inerken telefonla ihbar edip yakalanmasını sağlayan pastane çalışanı Taha Gürses ile minibüsün muavini Özgür Berber’i (16) ödül heyecanı sardı.

İlk ihbarı kendisinin yaptığını belirten Taha Gürses şunları söyledi:

"SERİ KATİLİ İLK BEN TANIDIM"

"Seri katili ilk ben tanıdım ve dakikalarca yolculuk yaptım. Fark etmesem belki yakalanamaz ve başkalarına zarar verebilirdi. Emniyet Müdürü ihbar edenlere ödül vereceğini açıkladı. Verilecek ödülü dört gözle bekliyorum. Ödülün en çok 1 ay sonra doğacak bebeğime yararlı olacağını düşünüyorum. Onun odasını yapmak için kredi çekecektim. 1 yıllık evliyim, kirada oturuyorum. İnşallah değerli ve güzel bir ödül olur. Vatandaşların bizi takdir etmesi güzel ama devletin bizi ödüllendirmesi çok daha güzel olacak."

İzmir'de seri katili ben yakalattım tartışmasıPastacı Taha Gürses

"BANA 'SERİ KATİLİ YAKALATAN ÖZGÜR' DİYORLAR"

Zanlının ilk bindiği minibüste şoför babası Mustafa Berber’e muavinlik yapan Özgür Berber: "Babamla seri katilin yakalanmasına yardımcı oldum, çok gururluyum. Artık okulda herkes bana, ‘Katili yakalatan Özgür’ diyor, ünlü oldum. Emniyet Müdürü beni ödüllendirirse gelecek parayla kendime ilk olarak cep telefonu alacağım. Tabii ödülün miktarını bilmiyorum. İnşallah bizi mutlu edecek ödül olur."

İzmir'de seri katili ben yakalattım tartışmasıMuavin Özgür Berber

"BENİM MİNİBÜSÜMDE YAKALANDI"

Seri katilin yakalandığı minibüsün şoförü Kenan Aka: "Atalay Filiz benim minibüsümde ve polise selektör yapmamla yakalandı ama ödül için ben umutlu değilim. Ödül telefonla ihbar edilene verilecekmiş. Şahıs araçtayken benim 155’i aramam mümkün olamazdı. Ama kapıları kilitleyerek yakalanmasına yardımcı oldum. Bana da ödül verilirse çok sevinirim. Sonuçta ben de günlük yevmiye ile çalışan bir şoförüm ve borçlarım var."

İzmir'de seri katili ben yakalattım tartışmasıMinibüs şoförü Kenan Aka

İLK ÖDÜLLERİNİ ALDILAR

Polise ihbarda bulunarak Atalay Filiz'in yakalanmasında önemli rol oynayan 4 kişiyi, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odası 4 tam altın vererek ödüllendirdi.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir