taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7203
6.3362
1468.8
107537.9
270.154
46578.82

Jessica Alba: Ailem göğüslerimi görmesin

Jessica Alba, büyükannesinin ve büyükbabasının göğüslerini görmesini istemediğini söyledi.

07.05.2014 - 14:58..
Whatsapp ile paylaş

Jessica Alba: Ailem göğüslerimi görmesin

Hollywood'un en güzel yıldızlarından biri olan Jessica Alba, neden kamera karşısında çıplak görünmek istemediğini anlattı. Glamour dergisinin Haziran sayısına kapak pozu veren 33 yaşındaki Jessica Alba "Büyükannemin ve büyükbabamın göğüslerimi görmesini istemiyorum. Hepsi bu" diye konuştu.

California'da doğan ve Katolik bir ailenin kızı olarak büyüyen Jessica Alba, hayatı boyunca sadece iki erkek arkadaşı olduğunu da sözlerine ekledi.

Alba'nın sevgilisi olan iki erkekten biri de şu andaki kocası 35 yaşındaki yapımcı Cash Warren. Alba ile Warren, 2004 yılında Fantastic Four filminin setinde tanıştılar.

Jessica Alba'nın Cash Warren'dan önceki sevgilisi ise bir dönem nişanlı kaldığı Michael Weatherly. 1981 doğumlu Alba ile 1968 doğumlu Weatherly arasındaki yaş farkı da dikkat çekici.

"MİCHAEL ÇOK YAŞLIYDI"

Jessica Alba, eski nişanlısıyla tanıştığında 19 yaşındaymış ve o sırada bakire olduğunu da Glamour dergisine verdiği röportajda açıkladı. Alba "Michael ile birlikteyken henüz kendimi tam olarak bulamamıştım. Ve o benden çok daha yaşlıydı." diye konuştu.

"12 YAŞIMDAN BERİ OYUNCULUK YAPIYORUM"

Alba bir kadının hayatındaki erkeğe sırtını dayamadan yaşaması gerektiğine inandığını da sözlerine ekledi. Alba, "12 yaşımdan beri oyunculuk yapıyorum. Kendi paramı kazanıyorum. Bu özgürlüktür" dedi.

Honor ve Haven adında iki kızı bulunan Jessica Alba, çocuklara yönelik çevre dostu ürünler satan The Honest Company'nin de sahibi.

Jessica Alba: Ailem göğüslerimi görmesin

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir