Euro
15.2195
-0.07%
Dolar
13.6427
-0.05%
Altın
788.2920
0.02%
Borsa
1998
0.00%
Bitcoin
512.812
2.79%
1ºC
İstanbul
Güneşli 1 C

  Cengiz Abazoğlu'nun deniz kızları - Galeri

  Cengiz Abazoğlu'nun İstanbul Fashion Week’te görücüye çıkan defilesi ayakta alkışlandı.
  • 15.10.2012 - 11:52
  Cengiz Abazoğlu'nun deniz kızları - Galeri

  Cengiz Abazoğlu nun deniz kızları - Galeri #1

  Ziynet Sali, Deniz Akkaya, Özlem Yıldız, Siren Ertan, Nihat Odabaşı gibi sanat ve cemiyet hayatından katılım gösteren birçok ünlü “Deep Dream”i ayakta alkışladı.  

  Türk markası adL ve başarılı modacı Cengiz Abazoğlu işbirliği üçüncü sezonunda da tüm hızıyla devam ediyor.

  Abazoğlu’nun adL için hazırladığı 2013 İlkbahar – Yaz koleksiyonu İstanbul Fashion Week’te (IFW) görücüye çıktı. adL+Cengiz Abazoğlu “Deep Dream” koleksiyonu Öner Evez Koreografisi ile IFW de izleyenleri okyanusun derinliklerine uzanan, mavi yolculuğa çıkardı.

  ABAZOĞLU'NUN AYAKTA ALKIŞLANAN DEFİLESİ

  SİYAH-BEYAZ HAKİMİYETİNİN DESENLERLE DANSI

  Geçen senelerden farklı olarak bu sene koleksiyonda siyah-beyazın hakimiyet sürdüğü ve desenlerin dans ettiği “beach wear” mayo ve bikiniler ilk kez bu defilede yerini aldı.

  OKYANUSTAN İLHAM ALINDI

  Abazoğlu merakla beklenen koleksiyon ile ilgili; “Hayatın zorluklarını ve stresini taşıdığımız bu günlerde insana iyi hissettiren okyanusun dinginliği, doğanın güzellikleri ve huzurundan ilham alarak hazırladım bu koleksiyonu. 2013 İlkbahar – Yaz “adL+Cengiz Abazoğlu Deep Dream” kadında, huzur, zarafet, şıklık ve seksiliği ön plana çıkaracak. Mor, kırmızı, turkuvaz, beyaz, pudra renkleriyle koleksiyon yeryüzüne düşen cemreden hemen sonra, ışıltılı adL kadınının tercihi olarak adL mağazalarında yerini alacak“ dedi.

  HEDEF HEP İYİ VE FARKLIYI ORTAYA KOYMAK

  adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Drektörü Zehra Işık; “Cengiz Abazoğlu ile enerjimiz çok tuttu. İyi bir ekip çalışmasıyla 3 sezondur birlikte keyif alarak projelerimizi müşterilerimize sunuyoruz. İFW’de ve mağazalarımız da moda severler tarafından hep merak edilen koleksiyonları sunmak iki taraf içinde çok keyifli oluyor. Hedefimiz hep daha iyi ve farklıyı ortaya koymak… Ve bunu başardığımıza inanıyorum” dedi.


  Görüş Bildir