Euro
9.7651
0.27%
Dolar
8.1129
0.3%
Altın
463.8
0.71%
Borsa
1.365
-0.87%
Bitcoin
464.454
0.64%
10ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 10 C

  Ferit Şahenk ünlü kozmetik markasını Türkiye'ye getirecek

  Dünyaca ünlü İtalyan kozmetik markası Kiko'nun, Doğuş grubu ile Türkiye'ye geleceği söyleniyor.
  • 22.04.2015 - 08:41
  Ferit Şahenk ünlü kozmetik markasını Türkiye'ye getirecek

  Ferit Şahenk ünlü kozmetik markasını Türkiye ye getirecek #1

  Ünlü İtalyan kozmetik markası Kiko, Türkiye'ye geliyor. Doğuş grubu ortaklığında Türkiye'ye adım atacağı söylenen marka, makyaj, cilt bakımı ve kişisel bakım ürünlerini uygun fiyatlara tüketicisiyle buluşturuyor. Şu anda Türkiye'deki ekibini oluşturmak için görüşmeler yaptığı söylenen markanın, pazarda hızla mağalaşacağı ifade ediliyor. Ufak metrekarelerde mağaza açmayı planlayan Kiko'nun ürünleri dünyada 600'ün üzerinde noktada satışa sunuluyor.

  34 ÜLKEDE FAALİYETTE

  Kiko, ABD, Arnavutluk, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Makedonya, Malta, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre ve İngiltere'nin de aralarında bulunduğu toplam 34 ülkede faaliyet gösteriyor.

  1997 YILINDA KURULDU

  1997 yılında Percassi grup bünyesinde kurulan İtalyan profesyonel kozmetik markası Kiko Milano, makyaj, yüz ve vücut bakım ürünleri alanında faaliyet gösteriyor. Her yaştaki kadının güzellik ihtiyacını karşılamayı amaçlayan marka, kaliteli, güvenli ve etkili ürünler üzerine odaklanmış. Güzellik vizyonunu 'Ne istiyorsan o ol' şeklinde belirleyen Kiko'nun ürün yelpazesinde 2 bini aşkın ürün bulunuyor.

  OCAK AYINDA ZHENFA İLE ORTAK OLMUŞTU

  Son dönemde özellikle yeme-içme sektöründe yaptığı satın almalarla adından sıkça söz ettiren doğuş grubu, kısa süre önce kozmetik sektörüne de adım atmıştı. Bilindiği gibi grup, ocak ayında Zhenfa Limited ile kozmetik sektöründe faaliyet gösterecek 'Doğuş Zhenfa Kozmetik Tic. AŞ' adında ortak girişim şirketi kurmuştu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir