taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7741
Euro
7.3687
Altın
1651.45
Borsa
93225.22
Gram Altın
359.26
Bitcoin
49368.17

Kadınlar uzun saçlı erkeklerden hoşlanıyor

Bir araştırmaya göre internette aşkı arayan kadınların kellerden hiç hoşlanmadığı, aksine saçlı erkeklere karşı büyük ilgi duyduğu ortaya çıktı.


Whatsapp ile paylaş

Kadınlar uzun saçlı erkeklerden hoşlanıyor

Kadınlar uzun saçlı erkeklerden hoşlanıyor

İki aylık bir çalışma sonucunda, Maximum Hair firmasının saç uzmanlarının yaptığı bir araştırma, kadınların nasıl erkeklerden hoşlandığını açıkça ortaya koydu. Araştırmaya göre kadınlar, tepesi açılmış, saç problemi olan erkekler veya kellerle birlikte olmak istemiyor, gür saçlı erkekleri tercih ediyor.

UZUN SAÇLI OLAN İLGİ GÖRÜYOR

İngiltere’nin başkenti Londra’da yapılan araştırmada fotoğraflar üzerinden yola çıkan uzmanlar, kadınların sevdiği profili tespit etti. Buna göre internet üzerinden bir arkadaşlık sitesinde sunulan aynı erkeğe ait iki fotoğraftan biri diğerine göre çok daha fazla kadından ilgi gördü.

GÜR SAÇLI ERKEK DAHA CAZİBELİ

Fotoğraflarda kıyafetleri bile tamamen aynı olan erkeğin tepesi açılmış haline 22 başvuru olurken, gür saçlı görüntüsü tam tamına 108 kadının dikkatini çekti. Maximum Hair firmasının çalışanlarından Andreas Adamides, “İnsanlar için ilk izlenim çok önemli. Bu da daha çok dış güzellikle ilgili elbette. Bu nedenle bir erkeğin kel olması kadınlara itici geliyor. Gür saçlı erkeklerse daha cazibeli görünüyor.” açıklamasında bulundu. Uzmanlar, kadınların saçlı erkeklerden hoşlanmasını onları cinsel açıdan daha güçlü bulduklarına bağlıyor.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir