taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.6918
Euro
7.3241
Altın
1677
Borsa
95834.44
Gram Altın
361.179
Bitcoin
46629.99

Kadir Topbaş'tan yeni metro müjdesi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, yeni metro projelerini açıkladı.


Whatsapp ile paylaş

Kadir Topbaş'tan yeni metro müjdesi

Kadir Topbaş'tan yeni metro müjdesi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Ak Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Bayram Şenocak için düzenlenen aday tanıtım toplantısına katıldı.

Topbaş törende yaptığı konuşmasında 10 yıllık hizmet dönemlerinde 60 katrilyon yatırım yaptıklarını vurguladı ve "İktidara ya da muhalefete ait diye ilçe belediyeleri arasında ayırım yapmadık, Silivri'ye 850 trilyon yatırım yapmış olmamız bunun göstergesidir" dedi.

"CHP ZİHNİYETİNİ ANMAK İÇİN BİRGÜN ÇÖP DE TOPLAMAYIZ"

Topbaş şunları söyledi: "CHP sözcüleri 'İstanbul'u eski günlerine döndüreceğiz' diyorlar. Çok özlemişlerse sırf onların hatırı için CHP zihniyetini anma günleri deriz ve bir hafta İstanbul'da çöpleri toplamayız. Böylelikle Herkes CHP'nin belediyecilik anlayışını hatırlar. CHP'nin 'eski günlere özlem duyan yöneticileri' de hasret gidermiş olur. Ama biz bunu asla yapmayız, İstanbul'da yaşayanların böyle bir eziyete muhatap olmalarına izin vermeyiz."

KADİR TOPBAŞ'TAN YENİ METRO MÜJDESİ

Başkan Topbaş konuşmasında Bakırköy-Avcılar - Esenyurt - Beylikdüzü - Büyükçekmece Tüyap Metro Hattı'nın ihale aşamasına geldiğini ifade etti. Topbaş İncirli-Sera-Kocasinan - Zafer - Çobançeşme - Sefaköy - Cennet - Küçükçekmece - Avcılar Park Reşitpaşa Avcılar - Cihangir - Ambarlı - Haramidere -Yakuplu - Beylikdüzü/Esenyurt Beylikdüzü Toplu Konutlar - Büyükçekmece Tüyap duraklarından oluşan 25 kilometrelik hattın yapımıyla metrobüs yoğunluğunun ortadan kalkacağını söyledi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir