taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3315
6.05845
1339.9
102062.75
229.348

Kanada'da kaçırılan bir bebek Facebook sayesinde bulundu

Kanada'nın Quebec kentinde yeni doğan bir bebek hemşire kılığına giren kadın tarafından kaçırıldı. Küçük Victoria evine Facebook sayesinde döndü.

29.05.2014 - 17:41..
Whatsapp ile paylaş

Kanada'da kaçırılan bir bebek Facebook sayesinde bulundu

Kanada'nın Quebec kentinde yeni doğum yapmış anne ve babaya kendisini hemşire olarak tanıtan bir kadın, yeni doğmuş bir bebeği odadan bakım için alma bahanesi ile ortadan kayboldu. 16 saatlikken kaçırılan bebek Victoria'yı bulmak için çevre kameraları araştıran polis, topladığı bilgileri sosyal medya üzerinden paylaşarak halktan yardım istedi.

FACEBOOK ÜZERİNDEN KAMPANYA

Kent polisinin ve ailenin Facebook üzerinden başlattığı kampanya sayesinde olaydan haberdar olan 4 genç, verilen bilgi ve görüntülerden yola çıkarak sokaklara döküldü. Bir süre sonra arabayı bulan gençler apartman dairesine giderek içeride neler olup bittiğini anlamaya çalıştı. İçeriden bebek sesi yerine köpek ve duş sesi duymalarına rağmen polise haber verip haklı çıkmayı bekledi. Koridorun başında polisin elinde bebekle göründüğü anın tarifsiz olduğunu dile getiren gençler aileyi bir araya getirmenin mutluluğunu yaşıyor. 

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir