taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.6912
Euro
7.3299
Altın
1677
Borsa
95834.44
Gram Altın
361.306
Bitcoin
46657.32

Kaptan Amerika: Kış Askeri filminden altyazılı fragman - izle

Kaptan Amerika: Kış Askeri' filminde Steve Rogers'ı, Washington D.C.'de huzur içinde yaşarken ve modern dünyaya uyum sağlamaya çalışırken buluyoruz.


Whatsapp ile paylaş

Kaptan Amerika: Kış Askeri filminden altyazılı fragman - izle

Kaptan Amerika: Kış Askeri filminden altyazılı fragman - izle

11 Nisan 2014 tarihinde Türkiye'de vizyona girecek olan filmin oyuncu kadrosunda Chris Evans, Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Cobie Smulders, Frank Grillo, Emily VanCamp, Hayley Atwell ile Alexander Pierce rolünde Robert Redford ve Nick Fury rolünde Samuel L. Jackson gibi isimler bulunuyor.

Kaptan Amerika Kış Askeri TR dublajlı fragman HD

Kaptan Amerika Kış Askeri TR Altyazılı fragman HD

FİLMİN KONUSU

Marvel'ın "Kaptan Amerika: Kış Askeri" filminde Steve Rogers'ı, nam-ı diğer Kaptan Amerika'yı, Yenilmezler ile birlikte New York'ta yaşanan dehşet verici olayların ardından Washington D.C.'de huzur içinde yaşarken ve modern dünyaya uyum sağlamaya çalışırken buluyoruz.

S.H.I.E.L.D. üyesi bir arkadaşı saldırıya uğrayınca Steve, dünyayı tehlikeye atan bir entrika ağının içine çekilir. Kara Dul (Black Widow) ile güçlerini birleştiren Kaptan Amerika, kendisini susturmak için gönderilen profesyonel katillerle savaşırken bir yandan da giderek genişleyen bir komployu ortaya çıkarmak için çabalamaktadır. Bu kötü niyetli oyunun foyası meydana çıkınca Kaptan Amerika ve Kara Dul yeni arkadaşları Falcon'dan yardım isterler. Fakat kısa süre sonra kendilerini hiç beklenmedik ve zorlu bir düşmanla; Kış Askeri ile karşı karşıya bulurlar.

KADRODA KİMLER VAR

Konusu, ilk kez 1941 yılında yayınlanan ve popülerliğini hiç bir zaman kaybetmeyen Marvel çizgi romanlarına dayanan "Kaptan Amerika: Kış Askeri"nin yapımcılığını Kevin Feige, yönetmenliğini ise Anthony ve Joe Russo üstleniyor. Filmin senaryosu Christopher Markus & Stephen McFeely'e ait. Filmin oyuncu kadrosunda Chris Evans, Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Cobie Smulders, Frank Grillo, Emily VanCamp, Hayley Atwell ile Alexander Pierce rolünde Robert Redford ve Nick Fury rolünde Samuel L. Jackson yer alıyor.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir