taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.4494
Euro
7.1849
Altın
1628.22
Borsa
88125.04
Gram Altın
338.061
Bitcoin
43111.74

Katy Perry'nin klibinde müslümanlara saldırı

Ünlü şarkıcı Katy Perry'nin son şarkısı Dark Horse'a çektiği klip müslümanlar tarafından büyük tepki topladı. Klipte Allah yazılı kolye takan adamın kolye ile toz edilmesi dikkat çekti.

26.02.2014 - 16:31..
Whatsapp ile paylaş

Katy Perry'nin klibinde müslümanlara saldırı

Amerika'nın en çok sevilen ve en çok dinlenen şarkıcılarından biri olan Katy Perry'nin başı yeni şarkısı Dark Horse'a çektiği klibi ile belada. Müslüman bir youtube kullanıcısı tarafından farkedilen detay sonrası imza kampanyası başlatıldı.

Katy Perry - Dark Horse

 

 KOLYE İLE TOZA ÇEVİRİLİYOR

Yeni klibi Dark Horse'da eski bir mısır prensesini canlandıran Katy Perry, klipte üzerinde Arapça olarak Allah yazılı kolyesi olan bir adamı kolyesi ile kuma çeviriyor. 

MÜSLÜMANLARDAN KLİBE TEPKİ

İngiltere'de Bradford şehrinde oturan ve Müslüman olan Shazad Iqbal isimli bir kişi, yazdığı dilekçede klibin İslam'a ve Müslümanlar'a hakaret niteliğinde olduğunu savundu. Kısa sürede 40 bin Müslüman bu kampanyaya destek oldu. Tepkiler sonrası konuşan firma bunun hakaret olmadığını; özellikle Avusturalya, Suudi Arabistan ve Bangladeş'ten gelen tepkileri nasıl karşılayacaklarını bilemediklerini açıkladı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir