taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.6233
Euro
7.3042
Altın
1587.76
Borsa
89643.71
Gram Altın
338.11
Bitcoin
41770

Kaya Çilingiroğlu gazetecileri görünce panikledi

Kaya Çilingiroğlu, önceki gece Merve isimli sarışın bir kadınla eğlence turundaydı.


Whatsapp ile paylaş
Kaya Çilingiroğlu gazetecileri görünce panikledi

Genç kadın, fotoğraflarını çeken muhabirlere “Feraye benim çok yakın arkadaşım, ne olur bir şey yazmayın” dedi.

GAZETECİLER PANİĞE YOL AÇTI

Feraye Tanyolaç’la evli olan Kaya Çilingiroğlu, önceki akşam Nişantaşı’ndaki Biber Bar’da asistanı Çiğdem Hanım’la buluştu. İkilinin masasına bir süre sonra isminin Merve olduğu öğrenilen sarışın bir kadın geldi.

Ekip, gecenin ilerleyen saatlerinde başka bir mekâna geçmek istedi. Ancak dışarıda bekleyen gazeteciler, paniğe yol açtı. İki kadını araca gönderen Çilingiroğlu, objektiflere işletmeci kuzeni Cihan Çobanoğlu’yla poz verdi, daha sonra kadınların bulunduğu araca yöneldi.

Kaya Çilingiroğlu gazetecileri görünce panikledi

Kaya Çilingiroğlu gazetecileri görünce panikledi

'BİZ SADECE ARKADAŞIZ'

Merve isimli güzel araç içinde gizlenmeye çalışırken, son anda fikir değiştiren Çilingiroğlu taksi çevirdi. Üçlü daha sonra Cihangir’deki Mona’da buluştu. Mekâna girerken fotoğraflarının çekilmesine tepki gösteren sarışın güzel, “Biz sadece arkadaşız. Feraye benim çok yakın arkadaşım. Ne olur bir şey yazmayın” dedi.

ÇİLİNGİROĞLU'NUN ASİSTANI KAFALARI KARIŞTIRDI

Çilingiroğlu’nun asistanı ise Merve’nin kendi arkadaşı olduğunu söyleyerek kafaları karıştırdı. Üçlü, yaklaşık iki saat kaldıkları mekândan ayrı ayrı çıktı. Kaya Çilingiroğlu’nun genç bir kadınla eğlencede görüntülenmesi, eşi Feraye Tanyolaç’la ilişkisinin başladığı dönemi akıllara getirdi.

FERAYE TANYOLAÇ, HÜLYA AVŞAR'IN ARKADAŞIYDI

Çilingiroğlu, Tanyolaç’la görüşmeye başladığında Hülya Avşar’la evliydi. Ve Tanyolaç, bir dönem Avşar’ın şov programının yapımcılığını üstlenmişti.

JET AÇIKLAMA

Bu haberler üzerine Feraye Çilingiroğlu, Twitter sayfasına şunları yazdı: "Ben size bir iyilik yapayım. Çarşamba Kıyı'da aynı kadro yemekteyiz ,bekleriz. Feraye vakası böyle bir şey işte bir eşi benzeri yok.."

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir