taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.6805
Euro
7.3155
Altın
1677
Borsa
96151.9
Gram Altın
360.464
Bitcoin
46415.81

Kemal Kılıçdaroğlu PM toplantısı öncesi konuştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu PM toplantısı öncesinde açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu Tarsus'ta vahşice öldürülen Özgecan'ın ölümünden AK Parti'yi sorumlu tuttu.

Haber Merkezi |
Whatsapp ile paylaş
Kemal Kılıçdaroğlu PM toplantısı öncesi konuştu

kemal

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Ankara'da PM toplantısı öncesi gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. AK Parti'yi eleştiren Kılıçdaroğlu, Mersin'in Tarsus ilçesinde vahşice öldürülen Özgecan Aslan'ın ölümünden AK Parti'yi sorumlu tuttu.

MOR KRAVAT MESAJI

Kemal Kılıçdaroğlu'nun mor kravat tercihi de dikkat çekti. Kılıçdaroğlu, kadına yönelik şiddete tepki amacıyla mor kravatı tercih etti.

Kılıçdaroğlu şöyle konuştu;

"TRAVMALARDAN DERS ALINMALI"

"Kalkıyorsunuz bir üniversite öğrencisini acımasızca katlediyorsunuz. Dün anne ve babası ile konuştum. Biz ne kadar vicdan azabı çeksek de ne kadar üzülsek de sonuçta ateş düştüğü yeri yakıyor. O anneyi düşündüm, ne umutlarla doğurdu çocuklarını, ne beklentileri vardı. Üniversiteye göndermişti. Kızının nasıl yetiştiğini, gözleriyle görüyordu, elleriyle dokunuyordu ama şimdi o derin acılar yaşıyor. Bu tür travmalar aslında bir toplumu kendine getirmesi gerekir. Neler oluyor Türkiye'de?

Kılıçdaroğlu Özgecan'ın ölümünden AK Parti'yi sorumlu tuttu Video

"AK PARTİ VAADDE BULUNDU"

Adalet ve Kalkınma Partisi manevi değerlerimiz büyük yaralar aldı diye iktidara geldi. Manevi değerlerimizi güçlendireceklerdi. Ahlaki temellerimizi güçlendireceklerdi. Toplumun kendi içinde kaynaşmış, düşüncelere saygı gösteren mutlu bir yapıda olmasını sağlamak için iktidar oldular. Bu tür onlarca yüzlerce binlerce vaadde bulundular.

Kılıçdaroğlu: Türkiye'de her 4 vatandaştan biri depresyonda Video

"HER 4 VATANDAŞTAN BİRİ DEPRESYONDA"

Yoksullukla mücadele yerine daha çok yoksul yarattılar..Yoksulluğu ve adaletsizliği yönetiyorlar. Türkiye'de her 4 vatandaştan biri depresyonda. Aç bırakıyorsun çocuk yap diyosun, bana muhtaç olsun, kulun kulu olsun istiyorlar. Her 5 evlilikten biri boşanma ile sonuçlanıyor. Son 12 yılda işsizlik, yoksulluk ve mutsuzluk artıyor.

Toplumsal çöküntü yaşıyor toplum. Yoksulluk birinci sorun. Çözdüler mi sorunu hayır. Dışlanma ve güven eksikliği. Bu atmosferi yaratan kim.. Başarılı oldukları bir tek politika bile yok. Emeklilere sesleniyorum. Sizi artık para makinası olarak görüyorlar."

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir