taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7576
Euro
7.3701
Altın
1653.53
Borsa
92381.82
Gram Altın
359.806
Bitcoin
49818.94

Kemal Kılıçdaroğlu'nun yağlı boya resmi yapıldı

Ünlü ressam İbrahim Çallı’nın torunu Yaşar Çallı, Kılıçdaroğlu’na üzerinde resminin bulunduğu yağlı boya tablosu hediye etti.

İHA |
Whatsapp ile paylaş

Kemal Kılıçdaroğlu'nun yağlı boya resmi yapıldı

1

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Denizli’de yerel sanatçı ve edebiyatçılarla buluştu. Ünlü ressam İbrahim Çallı’nın torunu Yaşar Çallı, Kılıçdaroğlu’na üzerinde resminin bulunduğu yağlı boya tablosu hediye etti.

KILIÇDAROĞLU'NA SÜRPRİZ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kahvaltısını işçilerle yaptıktan sonra Dedeman Otel’de yerel sanatçılar ve edebiyatçılarla bir araya geldi. Birçok sanatçı ve edebiyatçının katıldığı etkinlikte Kemal Kılıçdaroğlu, konuklarla tek tek tokalaştı. Bu arada Denizlili ünlü ressam İbrahim Çallı’nın torunu Yaşar Çallı, Kılıçdaroğlu’na sürpriz yaptı.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun yağlı boya resmi yapıldı

YAĞLI BOYA TABLOSU

Üzerinde Kemal Kılıçdaroğlu’nun resminin bulunduğu yağlı boya tablosunu CHP Lideri’ne hediye eden Yaşar Çallı, "Atatürk’ten bu yana tüm CHP Genel Başkanlarının portresini yapmaya çalışıyorum. Daha önce de yaptım. Bugün de gelip size hediye etmek istedim. O portreler inşallah bir gün layık olduğu duvara asılır" dedi.

Tabloyu alan Kılıçdaroğlu hediyeden dolayı teşekkür etti. Toplantıya katılan diğer sanatçılar da eserlerini Kılıçdaroğlu’na hediye etti. Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir