taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.39005
6.1312
1221.57
91686.35
211.573

Kemal Sunal'ın ölümünün üzerinden 14 yıl geçti

Kemal Sunal, vefatının 14. yılında Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki kabri başında anıldı.

03.07.2014 - 14:40..

kemal

Türk sinemasının usta oyuncusu Kemal Sunal, ailesi ve sevenleri tarafından ölüm yıldönümünde mezarının başında anıldı. Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki anma törenine, Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal, kızı Ezo Sunal, sanatçının annesi Saime Sunal ve yakınları katıldı.

Kemal Sunal'ın unutulmaz replikleri

ALİ SUNAL: EN ÇOK TIKANDIĞIM GÜN BUGÜN OLUYOR

Anma merasimine sanatçının eşi Gül Sunal’ın Eskişehir’de Kemal Sunal Sergisi’nin açılışı nedeniyle katılmadığı öğrenildi. Kuran-ı Kerim ve duaların okunmasının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ali Sunal, “Bizim tesellimiz onu her zaman yanımızda gibi düşünmek. Şunu fark ettim; 3 senedir Türkiye’nin her yerinden çeşitli misafirlerimiz oluyor. Programımızda konuşuyoruz. Denilen her kelimeye, her cümleye bir cevabım oluyor ama en çok tıkandığım gün bugün oluyor” dedi.

"İNŞALLAH TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KEMAL SUNAL'IN SERGİSİNİ ULAŞTIRIRIZ"

Babası Kemal Sunal’ın her geçen yıl daha çok özlendiğine dikkat çeken Ali Sunal, annesi Gül Sunal’ın Eskişehir’de babası için planlanan sergi açılışına katıldığını, bu nedenle mezarlıktaki anma törenine katılamadığını ifade etti. Ali Sunal, “Annem Eskişehir’de. Eskişehirliler ile babamın sergisini buluşturdu. Ben de buradan duadan sonra Eskişehir’e gideceğim o sergiye bakmaya. Umarım Eskişehirliler beğenir, Türkiye’nin her bölgesine Kemal Sunal’ın sergisini ulaştırırız” şeklinde konuştu. Anma töreni, ünlü sanatçının mezarı başında okunan dualarla sona erdi.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir