taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7438
Euro
7.2929
Altın
1617.33
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.143
Bitcoin
45754.65

Kibariye güzelliğinin aileden geldiğini söyledi

Bir gazeteye konuşan şarkıcı Kibariye, güzelliğinin sırrı sorulması üzerine, "Güzelliğim aileden, Allah çarpsın estetik yaptırmadım. Güzel kadınım ayol" dedi.


Whatsapp ile paylaş

Kibariye güzelliğinin aileden geldiğini söyledi

kibariue

Arabesk-fantezi müziğin kraliçesi Kibariye, Hürriyet gazetesinden Hakan Gence'ye röportaj verdi. Her zaman eğlenceli kişiliği ve doğallığıyla ön plana çıkan Kibariye, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.

GÜZELLİĞİNİN SIRRINI SÖYLEDİ

"Nedir böyle güzel olmanızın sırrı?" sorusu üzerine Kibariye, bugüne kadar vücuduna hiç estetik yaptırmadığını güzelliğinin aileden geldiğini söyledi.

Kibariye şöyle konuştu;

"ALLAH ÇARPSIN ESTETİK YAPTIRMADIM"

"Allah çarpsın bugüne kadar yaptırmadım. Estetiğe kendi adıma karşıyım. Ama başkalarının özeline karışamam. Çocuk doğurduğum yerdeki sezaryen ameliyatı dışında başka ameliyatım yok. Bizimki biraz aileden. Annem 75 yaşında, gacıya "Kız oğlan kız gibisin" derler.

Kibariye güzelliğinin aileden geldiğini söyledi

"GÜZEL KADINIM AYOL"

Krem falan kullanmıyorum. Asla normal günler makyaj yapmıyorum. Sabunla yıkadıktan sonra cildim  kuruyunca hakiki zeytinyağını pamukla yüzüme sürüyorum. Ama bacaklarıma kadar. Bacaklarım da kendimin. Güzel kadınım ayol!"

RÖPORTAJIN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir