taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7342
Euro
7.2869
Altın
1618.28
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.572
Bitcoin
45018.05

Kılıçdaroğlu güvendiği cemaatten hakaret yedi

Hemen her grup toplantısında cemaatin sızdırdığı tapeler üzerinden siyaset yapan Kılıçdaroğlu aynı cemaatten hakaret yedi.


Whatsapp ile paylaş
Kılıçdaroğlu güvendiği cemaatten hakaret yedi

Kılıçdaroğlu güvendiği cemaatten hakaret yedi

Fuat Avni'nin Emre Uslu olduğu ortaya çıktı. Ardından da Twitter'daki Direkt Mesaj üzerinden CHP'li bazı isimlerle yaptığı konuşmalar tespit edildi.

CEMAATTEN KILIÇDAROĞLU'NA: GERZEK

Son olarak CHP'li Umut Oran'la konuşan Fuat Avni, DM konuşmalarında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu için "gerzek" ifadesini kullandı.

SEÇİMLERE CEMAATİN TAPELERİYLE HAZIRLANMIŞTI

Kılıçdaroğlu, AK Parti'nin, devletin her kademesinden temizlemeye çalıştığı cemaatle yakınlaşmıştı. Öyle ki özellikle 17-25 Aralık sürecinden sonra cemaatin sızdırdığı tapeler üzerinden siyaset yapmış, gerek cumhurbaşkanlığı seçimlerine gerekse yerel seçimlere hiçbir hazırlık yapmadan yalnızca tapeleri kullanmıştı.

Grup toplantılarında sızdırılan telefon konuşmalarını dinletmiş, hazırlanan tapeleri bir bir okumuştu.

Kılıçdaroğlu, kendi partisi içinden gelen eleştirilere bile kulak tıkamış ve cemaatle yakınlaşmaya devam etmişti ama sonunda golü de yine cemaatten yedi.. Cemaat'in tetikçiliğini sosyal medyada yapan Fuat Avni rumuzlu Emre Uslu, CHP'li Umut Oran'la yaptığı telefon konuşmasında Kılıçdaroğlu için "GERZEK" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir