taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7342
Euro
7.2869
Altın
1618.28
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.572
Bitcoin
45018.05

Kılıçdaroğlu Meclis'e gelen fezlekesi ile ilgili konuştu

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, hakkında Meclis'e gelen fezleke ile ilgili "Ben milyon dolarları götürmedim. O yüzden benim fezlekem Meclis'e geliyor." dedi.


Whatsapp ile paylaş

Kılıçdaroğlu Meclis'e gelen fezlekesi ile ilgili konuştu

Kılıçdaroğlu Meclis'e gelen fezlekesi ile ilgili konuştu

Başbakanlık tarafından Meclis'e gönderilen, aralarında CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun da bulunduğu 25 milletvekilinin dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin fezlekeler TBMM'ye ulaştı. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu hakkında gönderilen fezleke, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'ye hakaret ettiği iddiasına ilişkin.

"BEN ANKARA'YA GELMEDEN FEZLEKE MECLİS'E GELDİ"

Kemal Kılıçdaroğlu fezleke ile ilgili olarak şunları şöyledi: ''Ben Ankara'ya gelmeden fezleke Meclis'e geldi. Ben yolsuzluk yapmadım. Biz bakanların fezlekelerini beklerken bizim fezlekemiz geliyor.

BEN MİLYONLARI GÖTÜRMEDİM DİYE Mİ FEZLEKEM GELDİ?

Ben kul hakkı yemedim insanlara saygılı oldum milyonları götürmedim. Benim hakkımda fezleke geliyor başımın üstüne gelsin ama yolsuzluk yapan bakanların fezlekesi neden gelmiyor? Bunu içime sindiremiyorum. Bunlarda vicdan yok mu merak ediyorum. Hırsızları savunan bir başbakan gördünüz mü hiç? Şimdi görüyoruz.''

25 fezlekeyle birlikte Meclis'e gelen dokunulmazlık dosyası sayısı bin 44'e ulaştı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir