taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7456
Euro
7.3016
Altın
1618.76
Borsa
89552.61
Gram Altın
351.043
Bitcoin
46169.72

Kılıçdaroğlu Özgecan'ın ölümüyle ilgili konuştu

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Özgecan'ın ölümüyle ilgili yaptığı açıklamasında "Erkek işsizse, iş bulamıyorsa hıncını nereden alacak? Gidip eşinden alıyor. Çocuklarından alıyor" yorumunda bulunması dikkat çekti.

DHA |
Whatsapp ile paylaş
Kılıçdaroğlu Özgecan'ın ölümüyle ilgili konuştu

kılıçdaroğlu

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Ankara'da PM toplantısı öncesi gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Mersin'in Tarsus ilçesinde vahşice öldürülen Özgecan Aslan'ın ölümüyle ilgili "Özgecan kızımızın katledilmesi hepimizin yüreğini yaktı" diyen Kılıçdaroğlu konuşmalarına şöyle devam etti;

"Nasıl olur da bir üniversite öğrencisi böyle acımasızca katledilir? Kalkıyorsunuz bir üniversite öğrencisini katlediyorsunuz. Dün anne ve babasıyla konuştum. Biz ne kadar vicdan azabı çeksek de sonuçta ateş düştüğü yeri yakıyor. Bu tür travmaların aslında bir toplumu kendisine getirmesi gerekiyor. Neler oluyor Türkiye’de?

ERKEK İŞSİZCE HINCINI NEREDEN ALACAK

Erkek işsizse, iş bulamıyorsa hıncını nereden alacak? Gidip eşinden alıyor. Çocuklarından alıyor. Bunu ben söylemiyorum. Bunların genel müdürlükleri söylüyor. Eğer güçlüyseniz hırsızlık yaparsanız devletin en önemli noktalarına gelirsiniz. Güçlü değilseniz ve hırsızlık yaparsanız cezaevine gidersiniz.

Kılıçdaroğlu Özgecan'ın ölümüyle ilgili konuştu

AKP'YE OY VERENLER BUNLARI GÖRSÜNLER

Okulların önünde uyuşturucu satılıyor. Peynir ekmek gibi. CHP olarak gelin önlem alalım dedik. Meclis’e önergeler verdik. AKP’nin oylarıyla bu önergelerimiz reddedildi. Çünkü bunların derdi ceplerini doldurmak. Vatandaşın dertlerine çare bulmak değil. Uyuşturucu kullanan çocuklarda artış oranı yüzde 657. Yazık değil mi bu çocuklara… 2007’de 38 bin, 2013’te ise 258 bin çocuk uyuşturucu tedavisi için başvurdu. Tam 7 katı… Bunları anlatıyorum ki AKP’ye oy veren saygı değer vatandaşlarımız bunları görsünler. Eğer senin çocuğun uyuşturucu kullanmıyorsa yarın kullanacak demektir.

HAYATA GEÇİRDİĞİ TÜM POLİTİKALAR ÇÖKMÜŞTÜR

Şunu herkesin bilmesini istiyorum. AKP’nin hayata geçirdiği bütün politikalar çökmüştür. Başarılı oldukları bir tek politika bile yoktur. Eğer hırsızlığı yolsuzluğu bir politika olarak benimsiyorlarsa o konuda başarılılar. "


YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir