taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7342
Euro
7.2869
Altın
1618.28
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.572
Bitcoin
45018.05

Kılıçdaroğlu: Sahtekar diktatör istemiyorum - izle

İnternet düzenlemesi ile ilgili Cumhurbaşkanı'nın özgürlükten yana tavır koyması gerektiğini ifade eden CHP Lideri Kılıçdaroğlu, ''Cumhurbaşkanı Anayasa'ya sadakat yemini içmiştir. Onun gereğini yapmak zorundadır'' dedi.


Whatsapp ile paylaş

Kılıçdaroğlu: Sahtekar diktatör istemiyorum - izle

Kılıçdaroğlu: Sahtekar diktatör istemiyorum - izle

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul'da gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. Kılıçdaroğlu, Meclis Genel Kurulu'ndan geçen İnternet Yasası ile ilgili Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün özgürlükten yana tavır alarak gereğini yapmasını söyledi.

Kılıçdaroğlu: Sahtekar diktatör istemiyorum - izle

''SAHTEKAR DİKTATÖR''

Konuşmasında Başbakan'ı da hedef alan CHP Lideri, 'Kendime uygun medya oluşturacağım' yaklaşımı olduğunu savunarak, ''Ben sahtekar diktatörün ülkeyi yönetmesini istemiyorum'' dedi.

''GEREĞİNİ YAPMAK ZORUNDADIR''

Kılıçdaroğlu; ''Cumhurbaşkanı Anayasa'ya sadakat yemini içmiştir. Onun gereğini yapmak zorundadır. Ben demokrasiyi özgürlüğü savunuyorum demeli bir Başbakan. Ben kısıtlama getireceğim, haber yaparsa televizyon kanallarına müdahale edeceğim bu olmaz.

DÜNE KADAR DİKTATÖRDEN SÖZ EDİYORDUK''

''Düne kadar diktatörden söz ediyorduk. Şimdi sahtekar diktatörden söz ediyoruz. Anketlere müdahale ediyor. Ben sahtekar diktatörün ülkeyi yönetmesini istemiyorum.'' diye konuştu.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir