taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.4494
Euro
7.1849
Altın
1628.22
Borsa
88125.04
Gram Altın
338.061
Bitcoin
43111.74

Kılıçdaroğlu'nun danışmanı kaçak çıktı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na yeni danışman bilmecesi. Günlerdir Kılıçdaroğlu'nun danışmanı olduğu yazılan Tebessüm Koçakçı CHP'de karışıklığa neden oldu.

09.02.2015 - 11:53..
Whatsapp ile paylaş
Kılıçdaroğlu'nun danışmanı kaçak çıktı

Türkiye'yi, Eurovision şarkı yarışmasında ilk olarak temsil eden sanatçı Semiha Yankı'nın kızı Tebessüm Koçakçı'nın CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na danışman olduğu iddiası partiyi karıştırdı.

Kılıçdaroğlu'nun danışmanı kaçak çıktı

DANIŞMANIN RESMİ GÖREVİ YOK

Genel Merkez'de odası olmayan Koçakçı için resmi bir görevlendirmenin bulunmadığı öğrenildi. Koçakçı'nın, Kılıçdaroğlu ile Cumhurbaşkanlığı seçimi sürecinde görüştüğü öğrenildi. Sözcü'den Başak Kaya'nın haberine göre, İstanbul eski İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı'nın ekibinden olan Koçakçı, Kılıçdaroğlu'na "Gönüllü olarak" danışmanlık yapmak talebinde bulundu. Ancak bu konuda bir görevlendirme yapılmadı. CHP liderinin resmi olarak, seçim işlerinden sorumlu başdanışmanı Erdoğan Toprak, bilişim ve teknolojiden sorumlu başdanışmanı Erdal Aksünger ve siyasi başdanışmanı ise Rasim Bölücek.

Kılıçdaroğlu'nun danışmanı kaçak çıktı

Kılıçdaroğlu'nun doğu illeri örgütlenmesinden sorumlu danışmanlığını eski bakanlardan Cemil Erhan yürütüyor. Dr. Recep Cengiz de danışmanlık görevinde bulunuyor.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir