taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.8178
6.5478
1275.805
97081.97
238.667

Kiraladıkları araçla 12 ilde soygun yaptılar

Gittikleri illerde marketleri soyan 2 kişi, Sinop'ta yakalandı.

İHA | 20.03.2019 - 02:35..
Whatsapp ile paylaş

soyguncular

Bartın’da faaliyet gösteren bir market zincirinde yapılan sayımda, iki adet cep telefonunun eksik olduğu belirlendi. Market görevlilerinin güvenlik kamerası incelemesinde, 2 kişinin markete girerek telefonları çaldıkları görüldü.

GÖRÜNTÜLER, ZANLILARI ELE VERDİ

Durumun Emniyet Müdürlüğü'ne bildirilmesinin ardından çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, güvenlik kamerası görüntülerinden zanlıların, 13 ayrı suçtan kaydı bulunan R.D. ile 10 ayrı suçtan kaydı bulunan M.B. isimli şahıslar olduğunu belirledi.

Kiraladıkları araçla 12 ilde soygun yaptılar

ANKARA'DAN KİRALADIKLARI ARAÇLA 12 İLDE SOYGUN YAPTILAR

Emniyet güçleri ayrıca, şahısların Ankara’dan kiraladıkları araçla önceden de Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Nevşehir, Konya ve Karabük’te aynı yöntemle hırsızlık yaptıklarını, Bartın’da işledikleri suçun ardından da sırasıyla Zonguldak, Bolu, Kastamonu ve son olarak Sinop iline gittiklerini tespit etti. Zanlılar son hırsızlık olayı için gittikleri Sinop’ta kıskıvrak yakalanırken, Bartın emniyetindeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. İki zanlı, nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kiraladıkları araçla 12 ilde soygun yaptılar

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir