Euro
10.0131
-0.55%
Dolar
8.4349
-0.24%
Altın
494.63
-0.52%
Borsa
1.39
-0.12%
Bitcoin
329.051
-2.77%
33ºC
İstanbul
Güneşli 33 C

  Ahmet Ümit'in beklenen romanı çıktı

  Polisiye romanlarının usta ismi Ahmet Ümit'in yeni kitabı 'Kırlangıç Çığlığı' Everest Yayınları tarafından yayımlandı.
  • Haber Merkezi
  • 25.02.2018 - 12:17
  Ahmet Ümit'in beklenen romanı çıktı

  Acıyı gördüm. Gözlerinin ortasında bir çiçek gibi büyüyen irisin önce ağır ağır büzülmesini, ardından çığlık gibi ansızın patlamasını gördüm. Titreyen dudaklar, bal mumuna dönüşen yüzleri, çöken yanakları, irileşen elmacık kemiklerini, birer mağara gibi derinleşen göz çukurlarını, kurumuş ağızların içinde pelteleşen dilleri gördüm.

  Anladım ki benliğimizin farkına vardığımız an, acının pençesinde kıvrandığımız andır. Çığlık değil, ürperiş değil, evet, nereden geldiğini bilmediğim o vahşi iniltiyi kalbimin derinliklerinde duydum. Soluksuz kaldım, boğazım kupkuru, alnım ateşler içinde, tuhaf bir hülyaya kapılmışım gibi sürüklendim o dipsiz boşlukta.

  Ahmet Ümit in beklenen romanı çıktı #1

  Hayatın en karanlık sırrıyla yüzleştim. Karanlığın her aşamasından geçtim, akan kanın sesini duydum, ölümün serinliğini damarlarımda hissettim. Geçmişin kamburunu çoktan söküp attım sırtımdan.

  İnsanın insanı öldürdüğü o ilk ânı gördüm, katilin zafer haykırışını, kurbanın korku çığlığını işittim. Her an uyanmaya hazır o muhteşem dürtüyü bastırmak, insanlığın en masum haline, en saf doğasına dönmemek için yıllarca ihanet ettim kendime.

  Ahmet Ümit in beklenen romanı çıktı #2

  Kendimle birlikte bütün dünyayı da kandırdım. Neredeyse başaracaktım ama bırakmadılar, benim adıma onlar öldürmeye başladılar.

  Yazar: Ahmet Ümit

  Yayınevi: Everest Yayınları

  Türü: Roman

  Baskı yılı: 2018

  Dili: Türkçe

  Syf: 400

  Kitabı satın almak için linki tıklayın:

  D&R

  Kitap sayfası için iletişim: ergul.tosun@ensonhaber.com

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir